•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Levi’s
Praktyczne ubrania dla współczesnych rowerzystów

Amerykańska firma Levi Strauss & Co została założona w 1853 roku. Dziś Levi's jest jedną z największych na świecie firm tekstylnych i światowym liderem w dystrybucji dżinsów. Ten producent z tradycjami wypuścił pierwsze spodnie kolarskie w 1895 roku, zaledwie kilka lat po wprowadzeniu jeansów zaprojektowanych jako wytrzymałe spodnie robocze. Ponad 100 lat później firma zaoferowała entuzjastom rowerów linię produktów Commuter, w tym wielofunkcyjne, dopasowane produkty dla rowerzystów.

Levi's Commuter - urodzony do jazdy na rowerze
Linię produktów Commuter, Levi's adresuje specjalnie dla rowerzystów miejskich. Linia ta charakteryzuje się komfortem, wygodą, dopasowaniem do jazdy na rowerze i specjalną kontrolą oddychalności w połączeniu z legendarnymi konstrukcjami Leviego. Czy to w dzień, czy w nocy, w deszczu czy w słońcu - linia Commuter jest przeznaczona do jazdy. Dzięki wygodnej, elastycznej tkaninie, wysokim tyłowi, dłuższemu przedniemu panelowi, tylnym kieszeniom, które zapewniają bezpieczny transport niezbędnych rzeczy, odblaskowym pasom 3M oraz materiałowi odpornemu na wodę i brud, linia produktów Commuter wyróżnia się funkcjonalnością i jest specjalnie dostosowana do potrzeb współczesnych rowerzystów

Kolekcja Levi's Commuter składa się z t-shirtów, spodni i kurtek i idealnie nadaje się dla sportowców i rowerzystów miejskich.