Gonso
rowerowa odzież funkcyjna na każdą pogodę

zinną firma Gonso założono w Górach Szwabii w 1926 roku i produkuje ona, między innymi, wyrafinowane i funkcjonalne ubrania dla rowerzystów. Na początku firma koncentrowała się na odzieży funkcyjnej takiej jak dresy, bielizna oraz ubiory dla biegaczy, a od 1980 roku Gonso poszerzyło swoją ofertę o stroje na rower. To specjalnie projektowane i idealnie dopasowywujące się ubiory, dostępne do różnych zastosowań zarówno dla kolarzy szosowych, górskich, jeżdżących po mieście czy na wycieczki.

Ubrania rowerowe są coraz bardziej dostosowane do różnych potrzeb rowerzystów i robią wrażenie oddychalnością, wytrzymałością oraz są łatwe w utrzymaniu. W ofercie znajduje się także duży wybór bardzo dużych rozmiarów strojów rowerowych. W ten sposób możesz być zawsze idealnie przygotowany na jakąkolwiek, rowerową wycieczkę.

Gonso cycling

True to the motto GONSO. FITS. PERFECTLY. the German brand produces high-quality cycling pants that are specifically adapted to the requirements of cyclists. Ranging from the perfect chamois pad through to the choice of materials – nothing is left to chance. No pinching, cutting or constricting. Each feature is carefully selected and constantly improved down to the last detail to make cycling a great experience.
All cycling trousers are developed with great attention to detail to offer maximum saddle comfort. Ranging from close-fitting, padded tights for road cycling and mountain biking through to casual cycling trousers for relaxed tours or the next cycling holiday, GONSO offers the perfect pair of pants for every type of cyclist.

Gonso odzież kolarska