UYN

Natura jest najlepszym nauczycielem. Najlepsze i najprostsze pomysły rodzą się, gdy starannie obserwujesz naturę i uczysz się od niej. To także inspiruje projektantów z UYN, którzy nieustannie dążą do tego, aby zajęcia sportowe miały naturalną swobodę i lekkość, tworząc idealne środowisko dla najlepszych osiągów.

Uwolnij swoją naturę - nazwa marki jest zarówno pretekstem, jak i motywacją do tworzenia funkcjonalnej bielizny dla wszystkich rodzajów aktywności sportowych. Technologie różnych materiałów i przędzy używanych przez włoskiego producenta są czerpane z natury i wspierają cię, byś przezwyciężał swoje fizyczne ograniczenia i wyzwalał nowe moce. Odzież UYN wyróżnia się także komfortem i sprzyja odprężeniu - zarówno po trudnym treningu jak i udanej rywalizacji.

Tylko wtedy, gdy ubrania zapobiegają gromadzeniu się ciepła, odbijają ciepło, dają efekt chłodzenia i zmniejszają tarcie oraz kiedy w ogóle ich nie zauważasz, spełniają wysokie standardy jakości UYN. Poza tym to coś więcej niż tylko bielizna czy skarpetki - to odrobina natury wspierająca Twoje sportowe ambicje.