PowerDot

PowerDot to amerykańska firma, założona w 2016 roku i przywiązująca wielką wagę do rozwoju stymulatorów mięśni sterowanych aplikacją Firma opracowała pady z modułami Bluetooth, które są sterowane poprzez darmową aplikację PowerDot Companion App na Twoim smartfonie EMS (Elektryczna Stymulacja Mięśni) wykorzystuje elektryczne impulsy do stymulowania mimowolnych skurczy wybranych mięśni lub grup mięśni. Firma PowerDot używa tej technologii w eleganckiej i łatwej do użycia formie, popularyzując ją. W przeciwieństwie do konkurencji urządzenia tej firmy obywają sie bez plątaniny przewodów i ciężkich części.

Wybór różny metod pracy mięśni oraz programy do regeneracji oferują właściwy poziom stymulacji mięśni do treningu i regeneracji. Sportowcy, trenerzy, fizjoterapeuci używają elektrycznej stymulacji mięśni PowerDot do rozgrzewek, bardziej intensywnych treningów, efektywnej regeneracji lub miłych masaży. Dane z treningów zachowywane są w aplikacji.

Inteligentne stymulatory mięśni PowerDot, do treningu lub regeneracji mięśni znajdziecie w sklepie ROSE Bikes! Zobacz je teraz!