Shock Absorber
DO BIEGANIA I NA ROWER – SHOCK ABSORBER TO SPORTOWE BIUSTONOSZE DLA AKTYWNYCH KOBiET

Shock Absorber łączy pragnienia kobiet podczas uprawiania sportu. Wysokiej klasy materiały, ergonomiczne dopasowanie, najlepsze wsparcie. Dostępne są trzy stopnie stabilizacji biustu, ponadto modny, damski wygląd zamienia sportowy biustonosz w idealny wybór do prawie każdego rodzaju sportowej aktywności.

Ruch jest kluczem do zdrowego ciała. Jakkolwiek pewne części ciała nadmiar ruchu może doprowadzić do zupełnie innych reakcji: bólu, nadwyrężenia czy problemów z naciągnięciem. Aby zapobiec tym negatywnym reakcjom i zaoferować kobietom sportowe biustonosze, które spełniają nowoczesne, ergonomiczne standardy w 1994 roku powstała firma Shock Absorber. Stworzyła ją grupa doktorów, aktywnych sportsmenek oraz specjalistów z sektora tekstyliów oraz przy wsparciu Uniwersytetu w Edynburgu. Główne zadanie firmy Shock Absorber jest już w jej nazwie. Udowodniono, że sportowe staniki firmy Shock Absorber redukują ruchy klatki piersiowej do 78%.Przez kolejne lata Shock Absorber przeprowadziła kolejne kliniczne testy i użyła między innymi pierwszego, trójwymiarowego sensora do mierzenia ruchu klatki piersiowej aby lepiej dopasować się lepiej do wymogów różnych dyscyplin sportu.

Biustonosze Shock Absorber wyposażone są w miękką i elastyczną dolną taśmę, która gwarantuje szczególnie wysoki komfort noszenia. Dużą uwagę przywiązano także do miseczek, ich kilkuczęściowa konstrukcja z bezszwowymi wkładami zapewnia także komfort noszenia. Szerokie, wyściełane i regulowane ramiączka jak również wyposażone w podkładkę żelową tylne zamknięcie zapewniają idealne dopasowanie dookoła.

Zakres produktów Shock Absorber obejmuje rozmaite obciążenia i rodzaje poduszek. Szeroki wybór kolorów i stylów jak również wybór rozmiarów od A do G zapewnią prawie każdej kobiecie możliwość znalezienia idealnego kompana do sportu. Oddychające staniki Shock Absorber wyróżniają się także swoim wyglądem, szerokim wyborem nowoczesnych kolorów i oferowane są w klasycznym kształcie oraz dekoltem typu V.