ONLY HOT
Cztery różne ogrzewacze ciała w najwyższej jakości, testowane przez zimowych sportowców

Marka ONLY HOT jest prowadzona przez firmę Abanico GmbH od kwietnia 2014. Firma znajduje się w Olpe, Sauerland i jest dostawcą sprzętu dla wielu uznanych ekip sportów zimowych i reprezentacji narodowych, które od wielu już lat doceniają efekt przyjemnego ogrzewaczy ONLY HOT.
 
Przyjemne ciepło dzięki oksydacji
Jednorazowe ogrzewacze ONLY HOT zostały opracowane wraz z japońskim liderem technologicznym Mycoal i zapewniają przyjemne ciepło dla różnych części ciała, które są wrażliwe na zimno. Wszystkie ogrzewacze zawierają naturalne substancje i mogą być używane oraz nakładane bez obaw. Ogrzewający efekt zaczyna się gdy tylko rozerwie się szczelne opakowanie i metalizujący proszek w ogrzewaczu zostanie wystawiony na działanie powietrza. Proszek ulega oksydacji i produkuje ciepło.  

Wysokiej jakości produkty i profesjonalne doświadczenie
We współpracy z Mycoal ONLY HOT szczególnie koncentruje się na standardach wysokiej jakości w produkcji, badaniach i rozwoju produktu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i współpracy z profesjonalnymi sportowcami firma oferuje najlepszego produkty o wyjątkowej jakości deklarując wojnę z zimnymi palcami, stopami i innymi częściami ciała.