2XU

Funkcjonalne ubrania dla kolarzy, pływaków i triathlonistów

Odzież & Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

5 Wyniki

Funkcjonalne ubrania dla kolarzy, pływaków i triathlonistów – na tym koncentruje się firma 2XU. Australijska firma ustanowiła nowy standard dla funkcjonalnych ubrań sportowych używający najnowocześniejszych technologii i kombinacji materiałów.

2XU oferuje funkcjonalne stroje dla triathlonistów oraz akcesoria dla panów i pań. Poszczególne produkty mogą być użytkowane zimą i latem. Seria strojów COMPRESSION została opracowana by poprawić wyniki wymagających, zawodowych sportowców w tym kolarzy, biegaczy i pływaków. Filozofia firmy 2XU to rozwijanie strojów, które pomagają sportowcom w osiągnięciu wyników tak bardzo jak to jest możliwe, a nawet poprawianie ich. 2XU używa zaawansowanych technologicznie włókien i nowy technologii w produkcji i łączy je z inteligentnym projektowaniem. Linia 2XU COMPRESSION jest szczególnie popularna wśród sportowców, którzy poszukują ubrań kompresyjnych. Indywidualne koszulki z krótkim i długim rękawem, kamizelki, spodenki, shorty, sportowe staniki, rękawki i nogawki, skarpety jak również neoprenowe pianki i spodnie do triathlonu zaprojektowano tak aby cechowała je oddychalność i zdolność termoregulacji. Ciasno dopasowane ubrania do kolarstwa i triathlonu poprawiają krążenie krwi i mają pozytywne oddziaływanie na elastyczność sportowca.

Ubrania 2XU – właściwe stroje do każdego rodzaju użytkowania
Najważniejsza sprawa podczas długich i wyczerpujących jazd to posiadanie funkcjonalnych strojów, w których komfortowo można siedzieć na siodełku. Stroje triathlonowe powinny być idealnie dopasowane do użytkowania w wodzie i na lądzie. 2XU oferuje stroje triathlonowe, koszulki top i spodenki, które cechuje szczególnie dobra oddychalność i elastyczność stąd idealnie wspomagają Cię podczas wysiłku gdy jedziesz lub biegniesz. Technologie takie jak ICE X i 70D COMPRESSION, materiały SBR Skin, Sensor Mesh oraz Kinetic Speed i wkładka do spodenek 2XU skupiają się na zapewnieniu wysokiego komfortui. Sportowcy wybierają między produktami 2XU na długie bądź krótkie dystanse w zależności od ich przeznaczenia.

2XU CYCLE – ciesz się jazdą
Przez nowoczesny projekt oraz użycie nowych technologii i materiałów Cycle 2XU pomaga kolarzom rozwinąć skrzydła. Włókna lycra oferują odpowiednie trzymanie i stabilność nawet w ekstremalnych warunkach. Ergonomiczne wkładki w spodenkach, które zostały specjalnie dopracowane przez 2XU zapewniają duży komfort i wsparcie.