ABUS

Covers a wide range of bike security with high-quality U-locks, chain locks and folding locks as well as armoured cable, spiral cable and cable locks. For sports or in everyday life, the ABUS bike helmet is part of it.

Odzież & Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

59 Wyniki

Bezpieczeństwo na rowerze i zabezpieczenia
Historia firmy ABUS zaczyna się od słów „Dawno temu nie było zamknięć rowerowych…”. A rowerowe wyścigi były w powijakach gdy August Bremicker i jego synowie założyli firmę ABUS w 1924 roku. Wizja założycieli nie miała nic wspólnego z robiącymi wrażenie zamkami, ale prostymi zapięciami, które miały dać ludziom poczucie bezpieczeństwa. Zgodnie z tymi założeniami firma ABUS pokazywała kolejne generacjom sposoby zabezpieczeń i rozwijała technologie zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, które dały kolarskiemu światu szeroki wybór zamknięć rowerowych w kolejnych latach.

ABUS – zamknięcia rowerowe, kaski na rower i torby rowerowe
Zarówno wtedy gdy chcesz zabezpieczyć swój rower przed kradzieżą, osłonić głowę kaskiem rowerowym na wypadek wywrotki lub po prostu bezpiecznie przewieźć jakieś rzeczy w swojej rowerowej torbie – firma ABUS, którą założono w 1924 roku oferuje szeroką gamę rowerowych zamknięć, kasków i toreb na rower. Ponadto łańcuchy rowerowe z zamkiem, U-locki, zapięcia na ramy, stalowe linki spiralne, zapięcia na linki, zapięcia składane oraz rozmaite kaski dla dzieci, kobiet i mężczyzn, a ponadto rozmaite torby i sakwy rowerowe są częścią ich rangi produktów. 

ABUS zapięcia rowerowe – różne rozwiązania zamknięć dla kolarzy
ABUS oferuje szeroki wachlarz rozwiązań przez co możesz zabezpieczyć swój rower w wystarczający sposób. W zależności od modelu roweru oraz odpowiedniej metody zabezpieczenia ABUS oferuje szeroki zakres zamknięć rowerowych w tym U-locki, zapięcia na ramę, linki stalowe z zamkiem, stalowe linki spiralne. Ta firma rodzinna firma prowadzona jest przez trzecią i czwartą generację funkcjonując jako niezależna, globalnie działająca marka znana z zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych.

Kaski rowerowe ABUS – skuteczna ochrona Twojej głowy
Noszenie kasku znacząc obniża ryzyko obrażeń głowy podczas wypadku na rowerze. Dlatego ważne jest nie tylko noszenie go podczas jazdy sportowej, ale także codziennie. Od modeli dla dzieci i młodzieży, przez kaski do miasta, na wyprawy zakupowe czy do biura po wysokiej klasy kaski sportowe: ABUS oferuje szeroki zakres kasków z dobrą wentylacją, zadowalającym komfortem i z indywidualną adaptacją do głowy. Ponadto wiele kasków dla dzieci oraz miejskich posiada zintegrowane, tylne światło dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa.