Garmin

od rowerowych komputerków po urządzenia do nawigacji

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

51 Wyniki

Zaawansowane technicznie akcesoria dla kolarzy – produkty GARMIN
Firma Garmin to amerykański producent odbiorników nawigacyjnych wykorzystujących technologię GPS. Po założeniu firmy przez Gary Burrella i Min Kao (stąd nazwa GARMIN) w 1989 roku firma stała się wkrótce znana z produkowanych przez siebie, niewielkich odbiorników GPS. Obecnie firma GARMIN pracuje nad rozwojem nawigacji satelitarnej do samochodów, dla lotnictwa, żeglugi, do turystyki oraz dla sektora sportowego.

Niczym nieograniczone rozwiązania dla kolarzy, biegaczy i entuzjastów fitness
Nie ma znaczenia czy jesteś na rowerze czy nie: firma GARMIN oferuje różne rozwiązania do pomiaru mocy, zarządzania trasą i kontroli nad treningiem: monitory pracy serca ze zintegrowanym GPSem, komputery rowerowe z dostępem do sieci, urządzenia do nawigacji z mapami oraz monitory aktywności. GARMINA zwraca uwagę nie tylko na wygodę użytkowania swoich produktów. Atrakcyjny wygląd, wyjątkowa jakość i dobry stosunek wartości do ceny to także ważne zalety dla firmy.

Aktywna na całym świecie dla swoich klientów
Poza siedzibą firmy w Kansas City w USA firma GARMIN ma swoje oddziały w Europie i Azji. W różnych miejscach na świecie prowadzone są różne etapy prac nad rozwojem i wprowadzeniem do seryjnej produkcji kolejnych urządzeń. W ten sposób firma chce utrzymać standardy jakości i szybko reagować na zmiany zachodzące w przyszłości na rynkach.