ERGON

Ergonomic bike saddles and grips for more comfort on the bike

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

90 Wyniki

Ergonomiczne produkty rowerowe Ergon
Nazwa firmy rowerowej Ergon mówi wszystko, ponieważ Ergon to skrót od terminu ergonomika. Dlatego produkty rowerowe Ergon takie jak siodełka, chwyty, plecaki, reflektory, rękawiczki i pedały szczególnie wyróżniają się przyjaznością w użytkowaniu. Firma skupia się na dobrym wykonaniu, wydajności zatem ochronie stawów i mięśni ponieważ podczas jazdy rowerem może wyniknąć z niej wiele komplikacji. Siedzenie na siodełku przez długi czas może powodować ból pleców, nadgarstki mogą cierpieć gdy kąt jest zbyt głęboki lub zbyt płaski podczas jeżdżenia i przerzucania, a ręce mogą boleć gdy rękawiczki nie są ergonomicznie zaprojektowane lub ukształtowane. Badana nad idealnymi materiałami i właściwymi technologiami leżą u podstaw produktów rowerowych Ergon. Tylko przez intensywne badania i precyzyjne obserwacje możesz opracować części, które pozwalają na idealne odczucia podczas jazdy.

Produkty rowerowe Ergon – testowane przez zawodowe grupy kolarskie
Produkty Ergon są ciągle testowane przez profesjonalne ekipy kolarskie aby sprawowały się jak najlepiej w międzynarodowych wyścigach o najwyższa stawkę, służyły zawodowcom oraz podczas relaksującej jazdy codziennej. Nie ważne czy chodzi o kolarza górskiego, szosowca, członka drużyny czy startującego indywidualnie, profesjonalistę czy niedzielnego cyklistę: Ergon przede wszystkim oferuje produkty zaawansowane technologicznie. Celem działu badań i rozwoju w firmie Ergon jest perfekcja oraz szczęście i sukces rowerzysty. Aby to osiągnąć Ergon projektuje siodełka rowerowe, chwyty, pedały, rękawiczki rowerowe, plecaki na rower i inne narzędzia rowerowe – zawsze celując w osiągnięcie idealnego kształtu i dobrych rezultatów.

Części rowerowe Ergon – profesjonalna wiedza dla najlepszych osiągów
Jak wszyscy rozwijający swój asortyment produktów dla kolarzy Ergon polega na specjalistach. To zawodowcy w każdej dziedzinie, którzy dalej poprawiają produkty rowerowe Ergon: projektanci przemysłowi, fizjolodzy, kolarze szosowi, badacze sportu, inżynierowie, eksperci w sprawach rowerowych – wszyscy oni są profesjonalistami w dziedzinie ergonomii. Razem prowadzą badania i pracują nad gamą produktów kolarskich Ergon.