Magura

Komponenty rowerowe opracowane w oparciu o dogłębną wiedzę

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

94 Wyniki

Pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl zawodowemu kolarzowi gdy słyszy hasło Magura to zapewne hamulce MTB disc Marta lub Louise, hydrauliczne hamulce obręczowe HS11 czy HS33 i amortyzowane widelce Durin lub Thor. Hydrauliczne hamulce tarczowe, a następnie wiele typów amortyzowanych widelców to także dowód na to, że Magura ma w tych dziedzinach doświadczenie i wiedzę.

Części rowerowe Magura– komponenty do rowerów stworzone w oparciu o dogłębną wiedzę
Ekspercka rola firmy Magura ma swoje korzenie w historii, która rozpoczęła się w 1893 wraz z założycielem Gustafem Magenwirthem. Na początku firma nie produkowała jeszcze części do rowerów, ale kierownice i kokpity do napędzanych silnikiem dwukołowców w Bad Urach, w Niemczech. Wykorzystując 50-letnie doświadczenie w projektowaniu hamulców firma Magura zaczęła specjalizować się w wytwarzaniu części do rowerów w latach 70. Nowy obszar działalności zaczęto rozwijać opierając się na wiedzy i doświadczeniu zdobytych w poprzednich latach. Magura zaczęła produkcję hamulców i części do hamulców rowerowych.
 
Magura i kolarstwo– współdziałanie rozmaitych rowerowych komponentów  
Rowerowe części firmy Magura takie jak hamulce, klocki hamulcowe, zaciski, tarcze i inne akcesoria łączą cenne doświadczenia połączone z ekspercką wiedzą zdobytą przez wiele lat.