Schwalbe

opony i dętki wysokiej jakości

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

167 Wyniki

Różne warunki drogowe wymagają różnych cech opony rowerowej. Producent opon Schwalbe gwarantuje dynamiczny i nowoczesny rozwój, który zapewnia rowerzystom wysokiej jakości opony rowerowe i dętki. Wysoką jakość ogumienia dla rowerów szosowych i górskich firmy Schwalbe osiągnięto dzięki kombinacji różnych czynników. Najważniejsze są parametry techniczne, wzbogacone wielką dbałością o szczegóły podczas fazy projektowania produktu. W rezultacie opony i dętki do rowerów górskich, rowerów hybrydowych i rowerów szosowych są wysokiej jakości i charakteryzują się wytrzymałością.

Ogumienie Schwalbe - wysoka jakość wykonania najlepszych opon i dętek
Ogumienie rowerowe, takie jak opony Ultremo, jest wykonywane ręcznie przez doświadczonych pracowników firmy Schwalbe przy wykorzystaniu włoskiego know-how w połączeniu z zaawansowanymi technologiami. To sprawia, że opony zapewniają doskonałą przyczepność w trakcie jazdy na zakrętach. Sprawne działanie opon pomaga zawodowcom w ekstremalnych sytuacjach i pozwala na najlepsze wyniki w wyścigach rowerowych. Opony są zaprojektowane do startów w zawodach, co oznacza, że opory toczenia są znacznie obniżone, a przebieg jest zwiększony.

Opony rowerowe Schwalbe - wysokiej jakości opony rowerowe  
Marka Schwalbe jest oddziałem firmy Bohle, która została założona w 1922 roku w Niemczech. Schwalbe należy do wiodących europejskich producentów i eksporterów opon. Ponadto Schwalbe zyskał renomę jako producent opon do wózków inwalidzkich. Dzięki specjalizowaniu się w oponach rowerowych firma Schwalbe potrafi produkować wysokiej jakości produkty do jazdy na rowerze każdego typu, niezależnie od tego, czy chodzi o trasy turystyczne, miasto, szosę, czy tereny górskie. Opony wyróżniają się doskonałymi właściwościami toczenia, wysoką trwałością, niezawodną ochroną przed przebiciem.