GAERNE

Lekkie i komfortowe buty na rower szosowy i MTB dla kolarzy i triathlonistów

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

22 Wyniki

Przez ponad 50 lat firma GAERNE produkowała buty do trenowania jak obuwie do rowerów górskich i szosowych dla wymagających i ambitnych entuzjastów sportu. Założona w 1962 roku firma GAERNE dzisiaj – dzięki rozsądnemu stosunkowi ceny do jakości jest doceniana przez kolarzy i triathlonistów jako jeden z najbardziej popularnych producentów obuwia rowerowego dla pań i panów Włoska firma także wyrobiła sobie markę producenta tekstyliów rowerowych takich jak skarpetki i wkładki do butów. Wszystko zaczęło się w roku 1962 od produkcji ręcznie wytwarzanych butów do chodzenia. Po tym firma weszła w świat sportów motokrosowych, a później także – mowa o latach 80. – wraz z wprowadzeniem wpinanych pedałów, także w sektor kolarski.

Buty GAERNE – nowoczesne technologie, staranny dobór materiałów
Abyś w przyszłości zdecydował się także wybrać obuwie GAERNE firma koncentruje się na dalszym rozwoju oferty produktów. Nowoczesne technologie, staranny dobór materiałów i futurystyczny wygląd są połączone razem, dlatego te potężne i wytrzymałe będą dostępne dla ciebie. 

GAERNE kolarskie, sportowe buty z Wenecji – jakość "Made in Italy" 
Wszystkie buty GAERNE wytwarzane są w kolarskiej krainie, prowincji Weneckiej we Włoszech. To dlatego, żę GAERNE to firma rodzinna rodziny Gazzola, prowadzona przez założyciela firmy Ernesto Gazzolę i jego dzieci, które kontynuują jego dzieło.  Wielu zawodowców i amatorów na całym świecie korzysta z wiedzy, którą rodzina Gazzola wykorzystuje w swoich produktach i będzie także zadowolonych z interesujących innowacji w przyszłości.