rh+
Jakość made in Italy

Marka rh+ jest dobrze znana we Włoszech Dzięki jakości materiałów, świetnym krojom i dopasowaniu oraz wpadającemu w oko wzornictwu.

Przez ponad 15 lat firma rh+ produkuje najwyższej jakości odzież sportową i akcesoria dla kolarzy. W tym spodenki kolarskie dla kobiet i mężczyzn, koszulki z krótkim rękawem, z długim rękawem, spodenki z długimi nogawkami i koszulki z długim rękawem wykonane z wysokiej jakości, włoskich materiałów. Kup produkty tej renomowanej, włoskiej marki w sklepie ROSE Bikes!

Wysoko funkcjonalne materiały opracowywano przez lata przez firmę rh+ we współpracy z zawodowcami. Od czasów powstania firma blisko współpracuje z zawodowymi kolarzami by nieustannie rozwijać swój asortyment produktów i idealnie je dostosowywać do potrzeb kolarzy szosowych.

Wszystkie produkty rh+ zostały zaprojektowane przez firmę, a projekty łączą modne kroje z profesjonalnym zastosowaniem. Jeśli chodzi o projekty to rh+ zwraca szczególną uwagę na elegancję i innowacyjne materiały. Mało która firma oferuje tak idealne połączenie między włoskim stylem, designem, innowacyjnością i tradycją dające wysoką jakość i nieporównywalny komfort. Czy chodzi o ciepłe spodnie lub koszulkę na zimę czy lekkie i przewiewne ubrania na lato w modnych kolorach - elastyczne, przylegające do ciała stroje kolarskie rh+ ustanawiają nowe standardy i przekonują do siebie wszystkich, które je wypróbują.

Niedaleko od popularnych dróg Muro di Sormano or Ghisalo gdzie znajduje się siedziba firmy po tunel aerodynamiczny - nieustanne ulepszanie swoich produktów i pasja do kolarstwa zagnieżdżone są głęboko w DNA marki. Oferujemy szeroki wybór spodenek rh+, koszulek z krótkim i długim rękawem oraz spodni z długą nogawką wykonanych z wysokiej klasy włoskich materiałów - dla kobiet i dla mężczyzn. Kup produkty tej renomowanej, włoskiej marki w sklepie ROSE Bikes!