Trelock
Zabezpieczenia rowerowe Trelock chronią Twój rower przed złodziejami

Firma Trelock ma długą tradycję w produkcji akcesoriów rowerowych i części w segmencie zabezpieczeń, elektroniki i mechaniki. Rowerzyści na całym świecie korzystają z zaufania i doświadczenia w zakresie techniki, które firma zdobyła przez swoją 150-letnią historię. Fascynujące produkty z niezawodną funkcjonalnością i o przetestowanej jakości zadecydowały o sukcesie firmy Trelock i przyciągają klientów jak również partnerów na międzynarodowym rynku.

Części rowerowe Trelock chronią Twój rower przed złodziejami
Szczególnie przez ostatnie 10 lat firma Trelock ze swą dużą prędkością wprowadzania innowacji znacząco wpłynęła na kształtowanie rynku rowerowego swymi produktami. Krok naprzód w rozwoju firmy, przejście od części mechanicznych do elektroniki rowerowej, rowerowego oprogramowania i optyki pomogły niemieckiej firmie Trelock opracować technologie rowerowe, które zdobyły bardzo dobrą reputację wśród rowerzystów. Produkty, które Trelock GmbH opracowywuje i produkuje w swojej centrali w Münster, Germany, spowodują, że każdy złodziej się podda. Trelock produkuje zamknięcia rowerowe takie jak łańcuchy, zamknięcia składane, szekle, linki spiralne, zapięcia linkowe oraz zamknięcia typu podkowa, wykonane ze specjalnej stali, która jest wyjątkowo odporna na cięcie nożycami i uderzenia.

Światełka rowerowe Trelock – wyposażone w najnowsze technologie
Kolejnym tematem w dziedzinie bezpieczeństwa są światła rowerowe. Światełka rowerowe firmy Trelock są produktami, ktore rozświetlą życie rowerzysty. Firma oferuje światła przednie zasilane dynamem oraz bateryjnie jak również zasilane bateriami lub dynamem tylne światełka do rowerów oraz do aktywności na świeżym powietrzu. Będąc blisko rynku firma produkuje artykuły do codziennego życia, hobby, sportu i ustanawia ważne standardy dzięki wyjątkowej sile innowacji. Wykwalifikowany i kompetentny zespół wdraża najnowsze technologie w nowoczesnym centrum innowacji firmy Trelock w Niemczech.