3T
Sztyce, mostki, kierownice

Interakcja elementów rowerowych
Dostawca akcesoriów do rowerów oferuje szereg produktów rowerowych: kierownice, sztyce, mostki i widelce. Firma 3T produkuje części rowerowe, niezbędne w każdym rowerze. 3T jest dostawcą wysokiej jakości części rowerowych stosowanych w rowerach profesjonalnych na całym świecie. Wysokiej jakości akcesoria do rowerów 3T projektowane są przez zespół ekspertów przy użyciu zaawansowanych technologii. Profesjonalizm na wszystkich etapach tworzenia części rowerowych 3T jest podstawą ich wysokiej jakości produktów, które muszą wytrzymać maksymalne obciążenie podczas forsownego treningu na rowerze.

Znakomitej jakości części rowerowe 3T stanowią podstawę sprawnego roweru
Kierownice 3T to tylko jeden z przykładów dobrej współpracy między zespołem kolarzy a twórcami produktu w firmie. Kierownice 3T są szczególnie lekkie i bardzo trwałe, dzięki zastosowaniu włókna węglowego. Ma to zapewnić dobrą absorpcję wstrząsów podczas trudnych tras rowerowych. Długość rury kierownicy może być skrócona do szerokości wyścigowej, przy zagwarantowaniu tej samej, zawodowej jakości. Wysokiej klasy akcesoria rowerowe, takie jak kierownice 3T, są specjalnie zaprojektowane do wymagających tras w terenie dzięki swoim cechom: materiałom, gięciu, ciężarowi, szerokości i zaciskowi kierownicy. Nawet przy skróconej długości rury kierownicy znajdzie się miejsce dla montażu przedniego światła lub komputera rowerowego. Trwałość materiałów jest podstawą długiej żywotności tych technologicznie zaawansowanych elementów.

Wyposażenie rowerowe przez 3T - techniczne komponenty dla kolarzy
Sztyca 3T to kolejny dodatek do roweru, który został opracowany zgodnie z wysokimi wymaganiami technicznymi. Jest wykonana z karbonu dzięki temu jest równocześnie lekka, spełnia normy techniczne i zabezpiecza przed drganiami spowodowanymi przez nierówne drogi. Sztyca zapewnia zatem absorpcję wstrząsów podczas ekstremalnej jazdy. Obudowa jarzma sztycy jest jeszcze jednym przykładem wysokiej technologii. Jest również wykonana z karbonu. Nachylenie siodła można indywidualnie regulować za pomocą tytanowych śrub. Widelce tego producenta są kolejnymi z zaawansowanych akcesoriów rowerowych spełniających wysokie wymagania jakościowe i charakteryzujących się niską wagą. 3T oferuje elementy rowerów dla kolarzy, którzy poszukują produktów wysokiej wydajności i nowoczesnej technologii.