Akcesoria rowerowe Airwings bike
wyczyn na rowerze górskim

Udoskonal przekazywanie mocy z bezkompromisowymi komponentami rowerowymi firmy Airwings.
Asortyment akcesoriów Airwings obejmuje zamienne sprężyny o następujących stopniach twardości: 

Miękki, średni, twardy i bardzo twardy. Poziom twardości może być indywidualnie dostosowany i w znaczący sposób podnosi osiągi roweru górskiego na kamienistych ścieżkach i sekcjach zjazdowych, pełnych przeszkód. Artykuły rowerowe odznaczają się przemyślaną kombinacją zawieszenia I tłumienia. Odnośnie stopnia tłumienia – rowerzysta może użyć dokładnie tej sprężyny, która idealnie pasuje do wybranego terenu. Produkty Airwings mogą zredukować lub nawet zapobiec bólowi pleców. Do tłumienia w jednym z modeli Airwings wykorzystuje kombinację wypełnienia: nitrogenem oraz olejem aby zapewnić korzystne dla pleców tłumienie.

Poprawiony transfer mocy dzięki bezkompromisowym komponentom rowerowym Airwings
W dziedzinie badań i rozwoju firma Airwings może pochwalić się modernizacją liniowych łożysk kulkowych. Kulki toczą się w kilku rzędach by uzyskać większą powierzchnię kontaktu, wyjątkową wytrzymałość i poprawione przekazywanie mocy. Airwings opracował wysokiej klasy elementy tłumiące dla rowerów. Dodatkowo producent rowerowych systemów zawieszenia oferuje wyrafinowane materiały i komponenty dla różnego rodzaju sportów ekstremalnych, które można uprawiać na rowerze górskim.

Komponenty rowerowe Airwings dla jeżdżących po bezdrożach
Z elementami zawieszenia o różnych stopniach twardości możesz pokazać się z najlepszej strony podczas zjazdów i jazdy przełajowej jako, że komponenty idealnie dostosowują się do terenu. Siodełko może absorbować wstrząsy w minimalnym zakresie. Amortyzowane sztyce Airwings powstały podczas intensywnych badań i prac rozwojowych: mogą przeciwdziałać bólom poprzez redukcję energii uderzenia. Jeżdżący w terenie i używający produktów Airwings zmniejszają ryzyko kontuzji pleców. Zamienne sprężyny Airwings o stopniu twardości miękkim, średnim lub dużym pozwalają na idealne dostosowanie do Twojej wagi.