MTB

Odkryj nasze rowery górskie do każdej dyscypliny

Cross Country

Za naszymi rowerami cross country kryją się zaawansowane rozwiązania do jazdy turystycznej, treningów i wyścigów - jeśli kochasz prędkość a wydajność to Twoje drugie imię, to są to rowery właśnie dla Ciebie!
 • PDQ

  PDQ

  Made to cross countries.
  od 2 699,00 €
  do modeli
 • COUNT SOLO

  COUNT SOLO

  One Hardtail for all easy rides.
  od 699,00 €
  do modeli
 • THRILL HILL

  THRILL HILL

  Do the Race Thing.
  od 2 299,00 €
  do modeli

Trail

Przeżyj epickie dni na szlakach - dzięki naszym wszechstronnym rowerom trailowym i enduro jesteś gotowy na każdą przygodę! Z łatwością pokonuj podjazdy a potem daj się ponieść na zjazdach!
 • GROUND CONTROL

  GROUND CONTROL

  Surf the trail.
  od 1 499,00 €
  do modeli
 • ROOT MILLER

  ROOT MILLER

  Shred the trail.
  od 1 799,00 €
  do modeli
 • BONERO

  BONERO

  Pure riding, pure fun.
  od 999,00 €
  do modeli

Downhill

Nasze rowery grawitacyjne nie cofają się przed niczym ani nikim - ekstremalne zjazdy i tłuste hopy w bikeparkach to ich środowisko naturalne. Jesteś we właściwym miejscu, jeśli lubisz prędkość i błoto!

Dirt

X-Up, 360 Tailwhip czy Backflip to dla Ciebie chleb powszedni? Z naszymi rowerami dirtowymi staniesz się mistrzem wysokich lotów i pokażesz klasę na pump trackach i hopach, wykonując najtłustsze triki, jak profesjonalni zawodnicy!
 • THE BRUCE

  THE BRUCE

  Airtime, Action & Style.
  od 799,00 €
  do modeli

Który rowery pasuje do Ciebie?

Cross country


Count Solo

od 499,00 €

od 12,9 kg

Bestsellerowy hardtail do jazdy w terenie i na co dzień


Thrill Hill

od 2.299,00 €

od 11,8 kg

Karbonowy wyścigowy full na wymagające trasy


PDQ

od 2.699,00 €

od 8,9 kg

High-endowy karbonowy hardtail do wyścigów
Trail


Bonero

od 1.299,00 €

od 12,9 kg

Progresywny hardtail dla maksymalnej dawki zabawy na szlaku!


Ground Control

od 1.599,00 €

od 13,7 kg

Allrounder do długich tras i zabawy na ścieżkach trailowych.


Root Miller

od 1.799,00 €

od 14,5 kg

Stworzony na techniczne trasy w trudnym terenie
Downhill


Scrub

od 3.299,00 €

od 17,9 kg

Stworzony na techniczne trasy w trudnym terenie
Dirt


The Bruce

od 799,00 €

od 11,1 kg

Najbardziej poszukiwany rower dirtowy

Doradztwo

W czym możemy pomóc?

 • Doradztwo w sklepie stacjonarnym Możesz przetestować rowery w naszych sklepach i uzyskać porady od naszych ekspertów rowerowych Do listy sklepów
 • Doradztwo przez telefon Chcesz osobiście porozmawiać z ekspertem rowerowym ROSE? Wystarczy, że wybierzesz termin, a my oddzwonimy! Umów termin
 • Doradztwo przez e-mail Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rowerów. Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji i chętnie Ci doradzi. Wyślij e-mail
  • Czym dokładnie jest rower MTB?
   Czym dokładnie jest rower MTB?
   Rowery górskie to klasyczne rowery przeznaczone do jazdy w terenie. Prawie wszystkie rowery górskie są wyposażone w amortyzowany widelec i stosunkowo szerokie opony z agresywnym bieżnikiem. Wysokiej jakości rowery mają zwykle hydrauliczne hamulce tarczowe, które zapewniają odpowiednią siłę hamowania i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

   Poszczególne dyscypliny kolarstwa górskiego są uprawiane na różnym terenie. W rezultacie wymagany sprzęt może się znacznie różnić i nie każdy rower nadaje się na każdą trasę.

   Rowery górskie można ogólnie podzielić na dwie kategorie w oparciu o zastosowane zawieszenie - rower ze sztywną ramą (hardtail) i rower z pełnym zawieszeniem (w skrócie full).

   Hardtail ma amortyzowany widelec z przodu, jest szczególnie wszechstronny i świetnie nadaje się do doskonalenia techniki jazdy. Cechuje się również prostotą konstrukcji i łatwością utrzymania. Jest on lżejszy niż większość fulli i często tańszy w zakupie.

   Full, jak nazwa wskazuje, dysponują pełnym zawieszeniem - innymi słowy, posiadają widelec amortyzowany z przodu i damper z tyłu. Zapewnia większy komfort i wydajność jazdy w zależności od przeznaczenia. Większa przyczepność i stabilność prowadzą do wyższych prędkości na zjazdach i lepszej kontroli w wymagającym terenie.

   Różne wartości skoku zawieszenia są odpowiednie dla różnych tras lub przeznaczeń. Od 100 mm do 200 mm - jesteśmy przygotowani na każdy szlak. Skok zawieszenia może dać wstępny pogląd możliwości roweru. Jednak sam w sobie może być używany jedynie jako wskazówka.

   Tutaj do gry wkracza geometria ramy - jeśli spojrzysz na nasze rowery, zauważysz, że ich ramy mają czasami bardzo różne kształty i wymiary. Są one decydujące dla zamierzonego zastosowania, ponieważ mają determinujący wpływ na zachowanie podczas jazdy i dlatego różnią się w zależności od przeznaczenia danego roweru górskiego.