evoc

Triumf plecaków rowerowych i toreb rowerowych

Akcesoria

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

5 Wyniki

Wszystko rozpoczęło się od łopaty lawinowej. Były snowboardzista Holger Feist uległ na stoku wypadkowi, podczas którego został zraniony przez łopatę znajdująca się wewnątrz jego plecaka. Uznał, że to nie powinno się nigdy powtórzyć. Wraz z Berndem Stucke postanowili wyposażyć swoje plecaki w mocne ochraniacze pleców.W ten sposób narodziły się pierwsze prototypy, które również przypadły do gustu ich przyjaciołom i znajomym. Dziś sprzedają swoje produkty na całym świecie.

evoc - Sprzęt sportowy dla poszukiwaczy przygód
W 2008 panowie założyli w Monachium firmę evoc - jest to skrót od Evolution - Concept. Nazwa odzwierciedla ich zainteresowanie opracowaniem innowacyjnych plecaków i toreb rowerowych dla poszukiwaczy przygód i wyznaczania nowych trendów w zakresie wzornictwa, komfortu i bezpieczeństwa.
Począwszy od zapięć do kasków poprzez specjalne kieszenie na zapasowe dętki i narzędzia, evoc oferuje w swoich plecakach kompletny i unikalny pakiet schowków.
Inteligentne funkcje, wysoka jakość, funkcjonalność i trwałość charakteryzują każdy produkt evoc. Liczne zwycięstwa w testach i uznanie zawodowych sportowców potwierdzają jakość produktów.

evoc - Od plecaków rowerowych po torby do transportu rowerów
Evoc od dawna to nie tylko plecaki dla snowboardzistów. Asortyment poszerzył się znacznie i teraz marka oferuje rowerzystom ogromny wybór. Od ochronnych plecaków na wycieczki MTB po torby lotnicze na rowery, od pakietów hydratacyjnych po zestawy pierwszej pomocy - evoc wyposaża poszukiwaczy przygód w niezbędny sprzęt. Bezpieczny, funkcjonalny i elegancki.