• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

16 Wyniki

Uniwersalne torby miejskie dopasowane do miejskiego stylu - torby kurierskie do jazdy po mieście, dojazdów do pracy i codziennego użytku

Torby kurierskie stają się coraz bardziej popularne. To co kiedyś było torbą używaną tylko przez kurierów jeżdżących na rowerach jest obecnie coraz częściej używane po drodze do biura, supermarketu czy kina. W zależności od rozmiaru oferuje dostatecznie dużo miejsca nie tylko na podręczne drobiazgi, ale także na teczkę z dokumentami lub laptopa. Możesz nosić ją na ramionach lub poprzecznie na piersi, torba jest poręczna w użyciu i gwarantuje szybki dostęp do wnętrza. Przewaga w stosunku do plecaka: Waga torby jest przesunięta do tyłu i na dół dla lepszego rozkładu ciężaru i lepszego komfortu. Zobacz modne kurierskie torby rowerowe już teraz!

Oferujemy także torby na ramię, które łatwo można przymocować do kierownicy oraz bagażnika podczas jazdy. Wyposażone są w komfortowy pasek na ramię jak również schowane haczyki do przymocowania ich do roweru. To pozwala Ci komfortowo transportować tę naramienną torbę na rowerze - ciesz się wszechstronnym rozwiązaniem!

Sprzedajemy szeroką gamę wysokiej klasy toreb na ramię, z przyczepami na kierownicę lub bagażnik jak również torby kurierskie i uniwersalne we wszystkich rozmiarach, kolorach i zakresie cenowym renomowanych marek jak BASIL, BROOKS, CHROME, ORTLIEB i VAUDE.