• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

30 Wyniki

Stylowe plecaki miejskie - Plecaki na rower, do jazdy po mieście, na dojazdy do pracy i do codziennego użytku

Nie ma znaczenia czy jedziesz do pierkarni, zabierasz swojego laptopa na uniwersytet czy gdzie indziej lub chcesz pojechać na basen rowerem - jeżdżąc potrzebujesz wielu dobrych rozwiązań by przewozić swoje zakupy, teczkę, laptopa, ubrania zamienne i wiele innych rzeczy. Poniżej znajdziesz odpowiednie produkty do jazdy po mieście lub podróżowannia Do wyboru:


Plecaki rowerowe

Plecaki rowerowe to świetni towarzysze miejskiej jazdy. Możesz wozić w nich swój smartfon i dokumenty dobrze uporządkowane i komfortowo. Oferujemy także plecaki hybrydowe z paskami pozwalającymi nosić je na plecach i zaczepami pod klapą pozwalającymi przyczepić je do bagażnika na sakwy. Placek jest praktycznym towarzyszem w drodze do pracy, supermarketu i do codziennego użytku. Kliknij tutaj by obejrzeć szeroki wybór plecaków dla miejskich rowerzystów.


Torby Na Ramię i Torby Kurierskie

Torba kurierska oferuje wystarczająco dużo miejsca na Twoje rzeczy i gwarantuje do nich szybki dostęp do wnętrza, bo jest poręczna - możesz nosić ją na ramionach lub poprzecznie na piersi. Przewaga w stosunku do plecaka: Waga torby jest przesunięta do tyłu i na dół dla lepszego rozkładu ciężaru i lepszego komfortu.
Torby na ramię to inna alternatywa. Wyposażone są w komfortowy pasek na ramię jak również schowane haczyki do przymocowania ich do roweru. Kliknij tutaj po nasze torby kurierskie i naramienne do jazdy po mieście.


Sprzedajemy szeroką gamę toreb rowerowych, plecaków, toreb na ramię, z przyczepami na kierownicę lub bagażnik jak również torby kurierskie i uniwersalne we wszystkich rozmiarach, kolorach i zakresie cenowym renomowanych marek jak BASIL, BROOKS, CHROME, ORTLIEB i VAUDE i wielu innych. Kup plecak lub torbę kurierską do jazdy po mieście i do codziennego użytku!