Koszulki i polówki

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

24 Wyniki

Stylowe, miejskie T-shirty - funkcjonalne koszulki do jazdy po mieście, na dojazdy do pracy i do codziennych zadań.

Dobrej jakości koszulka na miejski rower to świetna podstawa każdego stroju! Wszechstronne koszulki sportowe to rzecz niezbędna i oferuje wiele zalet w tym wysoką oddychalność - idealną na dojazdy do pracy i aktywności sportowe.

W przeciwieństwie do zwykłych koszulek funkcyjne t-shirty są wykonane z syntetycznych włókien lub mieszanki materiałów z dużą domieszką syntetycznych włókien. Koszulki bawełniane szybko absorbują wydzielającą się wilgoć gdy pocisz się, ale schną bardzo wolno. W rezultacie są ciężkie i wilgotne podczas aktywności sportowych. Na tym polu funkcyjne koszulki pokazują swoją przewagę! Ich włókna także absorbują wilgoć, ale transportują ją na zewnątrz materiału gdzie może odparować. Dlatego ubranie pozostaje lekkie i suche - dla lepszego komfortu w wyższych temperaturach. Ponadto oddychalność jest też ważnym aspektem podczas codziennych wypraw do pracy czy do sklepu!

W ROSE Bikes możesz znaleźć t-shirty w modne wzory - świetny pomysł na prezent dla entuzjastów rowerów!

W sprzedaży mamy szeroką gamę koszulek rowerowych do jazdy po mieście, dla kobiet i mężczyzn, we wszystkich rozmiarach, kolorach i zakresach cen renomowanych producentów jak CHROME, CRAFT, CYCOLOGY, FOX, GONSO, GORE WEAR, ION, JACK WOLFSKIN, LÖFFLER, MALOJA, SHIMANO, TRIPLE2, VAUDE i o wiele więcej. Spraw sobie jedną z wysokiej jakości koszulek do jazdy rowerem po mieście, idealną na dojazdy do pracy, na co dzień!