• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

155 Wyniki

Skarpetki na rower

Skarpetki do jazdy na rowerze szosowym, do kolarstwa górskiego i turystyki


Skarpety kolarskie są ważną częścią stroju rowerowego. Bez względu na to, czy wyjeżdżasz na relaksującą wieczorną przejażdżkę na rowerze, czy jedziesz na wycieczkę rowerową w strugach deszczu, czy potrzebujesz wydajnych akcesoriów na wyścigi - dobrej jakości skarpetki to obowiązkowy element stroju każdego rowerzysty. Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie skarpetki rowerowe, oferujemy skarpetki w różnych stylach i wzorach oraz w różnych przedziałach cenowych. Nasz przewodnik zakupowy pomoże Ci wybrać odpowiednie skarpetki rowerowe.

Oferujemy szeroką gamę skarpet niskich i wysokich dla każdego rodzaju kolarstwa. Oprócz klasycznych, uniwersalnych skarpet technicznych, oferujemy skarpetki kompresyjne i wodoodporne skarpety we wszystkich popularnych rozmiarach i długości. Odkryj damskie i męskie skarpetki popularnych marek, takich jak ENDURA, FALKE, cep, SealSkinz, ROSE, assos, Castelli, GORE WEAR, GripGrab, DeFeet i innych. Dostępne w klasycznych kolorach, takich jak czerń i biel, a także w modnych kolorach sezonu.


Oddychające skarpety

Istnieją różne wymagania dotyczące skarpet rowerowych, skarpetek do biegania lub innych sportów. Ponieważ istnieją różne potencjalne obszary nacisku wewnątrz buta rowerowego niż wewnątrz buta do biegania, obuwie rowerowe wymusza inne wymagania dotyczące materiału i wzoru skarpet rowerowych. Skarpety kolarskie powinny być nie tylko bardzo oddychające, ale również cienkie, dopasowane w obszarze sródstopia i pięty. Na wycieczki rowerowe w zimne dni dostępne są grubsze skarpetki rowerowe o właściwościach termoizolacyjnych, które chronią stopy przed zimnem. Używanie dobrej jakości skarpetek rowerowych może poprawić Twoje wyniki. Sprawdź ofertę skarpetek kolarskich i skarpetek z tkanin technicznych!


Skarpety kompresyjne dla rowerzystów

Skarpety kompresyjne są bardzo popularne wśród biegaczy, wśród rowerzystów zyskują na popularności. Długie skarpety poliamidowe sięgają górnej części łydki i zapewniają stały efekt kompresji dzięki zastosowaniu materiałów o ograniczonej elastyczności. Wielu sportowców docenia pozytywny wpływ kompresji na mięśnie i krążenie podczas uprawiania sportu i w czasie codziennego życia. Dlatego skarpetki kompresyjne są również używane w celu zapobiegania ciężkim nogom lub obolałym stopom. Niezależnie od tego, czy chodzi o długie loty, długie przejażdżki samochodem, czy o codzienną pracę - skarpetki kompresyjne stają się coraz bardziej popularne. Jeśli chcesz samemu poczuć efekt kompresji, zobacz tutaj bzw. ofertę skarpet rowerowych z kompresją.


Wodoodporne skarpety na deszczowe dni

Jeśli chcesz jeździć w deszczu lub przez kałuże, wodoodporne skarpetki rowerowe będą dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Te wodoodporne skarpetki są szczególnie popularne do jazdy na rowerze górskim. Ich zintegrowana wiatro- i wodoodporna membrana zapobiega przenikaniu wilgoci przez materiał. W ten sposób utrzymują suche stopy podczas aktywności na świeżym powietrzu w mokrych warunkach. Dodatkowe funkcje, takie jak uszczelnienie mankietu, sprawiają, że woda, która spływa po twoich nogach, nie wpływa do wodoodpornych skarpet. Ponieważ większość wodoodpornych skarpet na rower jest używana w zimne dni lub w zimie, wielu producentów wyposażyło skarpetki w odpowiednie materiały izolacyjne, takie jak wełna z merynosa, aby utrzymać stopy suche i ciepłe. Kliknij tutaj żeby sprawdzić nasze serie wodoodpornych skarpet.


Skarpetki do kolarstwa ułatwiają jazdę. Jeśli nie masz pewności, które skarpetki rowerowe wybrać, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Chętnie udzielimy porady.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór skarpet rowerowych idealnych na każde warunki. Oprócz klasycznych, uniwersalnych skarpet technicznych, oferujemy skarpetki kompresyjne i wodoodporne skarpety we wszystkich popularnych rozmiarach i długościach. Odkryj damskie i męskie skarpetki popularnych marek, takich jak ENDURA, FALKE, cep, SealSkinz, ROSE, assos, Castelli, GORE WEAR, GripGrab, DeFeet i innych. Dostępne w klasycznych kolorach, takich jak czerń i biel, a także w modnych kolorach sezonu.