• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

4 Wyniki

Koszulki na rower dla dzieci do jazdy na rowerze szosowym, MTB i do turystyki

Jazda w bawełnianej koszulce? To zły pomysł! Gdy tylko doświadczysz jazdy na rowerze w normalnym t-shircie szybko zorientujesz się jak łatwo absorbuje wilgoć i daje poczucie chłodu na skórze. Temu problemowi można zapobiec dzięki naszym specjalnym modelom koszulek na rower dla dzieci. Wysokiej jakości techniczne materiały zapewniają wysoką oddychalność, idealne dopasowanie na siodełku i świetny komfort noszenia. Nasz przewodnik po koszulkach zawiera informacje jak wybrać właściwą koszulkę rowerową dla dziecka.

Nasz asortyment dziecięcych koszulek na rower szosowy i MTB dla dziewczynek i chłopców obejmuje wszystkie standardowe kolory, rozmiary oraz przedziały cenowe. To produkty popularnych marek jak ROSE, FOX, CRAFT, Gonso, iXS, NORTHWAVE, VAUDE i ziener.


Funkcyjne materiały są podstawą każdej, kolarskiej koszulki.

Podobnie jak koszulki damskie i męskie koszulk dla dzieci także wykonane są ze specjalnych, funkcyjnych materiałów. Te materiały wykonane są z syntetycznych włókien lub materiałów zawierających wysoki procent syntetycznych włókien takich jak poliester lub poliamid.

W porównaniu do klasycznych materiałów takich jak bawełna, materiały funkcyjne mają wyraźną przewagę ponieważ świetnie „oddychają”. Ich włókna także absorbują wilgoć, ale transportują ją na zewnątrz materiału gdzie może odparować. W porównaniu do bawełny tkaniny funkcyjne nie chłoną wilgoci ale transferują poza koszulkę. Gwarantuje to przyjemne poczucie suchości na rowerze, stały klimat przy skórze i idealną temperaturę.


Dziecięce koszulki na szosę dla miłośników szybkiej jazdy

Dla dzieci, które połykają kilometry na swoich kolarzówkach rekomendujemy specjalne koszulki szosowe dla dzieci. Te koszulki są specjalnie dopasowane do sportowej postawy i sylwetki podczas jazdy na rowerze szosowym.

Często ich krój jest dopasowany w ramionach (tzw rękawki raglan), co może sprawiać dziwne wrażenie podczas pierwszej przymiarki. To dlatego, że dopiero w pozycji mocno pochylonej do przodu koszulka pasuje idealnie i została specjalnie przystosowana do jazdy na szosówce.

Oferta produktów ROSE pozwala dzieciakom wybrać między koszulkami z pełnym zamkiem lub krótkim.

Ponadto koszulki do ścigania się na rowerze dla dzieci wyposażone są w trzy koszulki z tyłu, które pomieszczą żele, batony itd jak również dodatkową, zapinaną na zamek, bezpieczną kieszeń na klucze lub odtwarzacz MP3.

W zależności od temperatur na zewnątrz sklep internetowy ROSE daje młodym kolarzom wybór między koszulkami z krótkim rękawem na letnie wycieczki i długim rękawem wykonane z izolujących technicznie materiałów na zimne dni.


Dziecięce koszulki MTB i koszulki do jazdy po ścieżkach

Dla dzieci, które uwielbiają jazdę na rowerach górskich w lasach i bike parkach oferujemy specjalne koszulki do jazdy MTB. Są luźniej dopasowane i wyglądają jak zwyczajne koszulki techniczne.

W zależności od preferencji dzieci na rowerach górskich noszą koszulki dopasowane takie jak szosowe lub koszulki MTB w stylu casual wykonane z oddychających materiałów, które są szczególnie popularne przy downhillu i jeździe enduro.

Dziecięce koszulki MTB są mniej dopasowane i dlatego oferują wystarczająco dużo miejsca do noszenia ochraniaczy

W przeciwieństwie do koszulek szosowych te koszulki mają tylko małą kieszonkę na zamek z boku na bilet do bike parku lub na klucze.

Często wyposażone są w ściereczkę do okularów wszytą w rękaw, która pozwala szybko przeczyścić goggle między kolejnymi jazdami.

W zależności od temperatury na zewnątrz nasz sklep internetowy ROSE daje młodym adeptom kolarstwa górskiego wybór między koszulkami MTB z krótkim rękawem na lato i koszulami z długim rękawemktóre można nosić podczas zimniejszych dni.


Wszechstronne koszulki techniczne do codziennego użytkowania, na wycieczki rowerowe i do turystyki.

Planujesz relaksująca wycieczkę przejażdżkę rowerową ze swoim dzieckiem? Czy twoje dziecko woli luźniejszy krój koszulki rowerowej? Jeśli tak to nasze wszechstronne koszulki na rower dla dzieci będą dobrym wyborem.

Te koszulki to lekkie t-shirty wykonane z oddychającego materiału funkcyjnego. Sprawdzą się jako odzież na rower jak i do noszenia na co dzień.

Dzięki funkcyjnym włóknom te dziecięce koszulki odprowadzają nadmiar wilgoci i ciepła szybko na zewnątrz gdzie mogą odparować. Dlatego koszulki oferują przyjemny mikroklimat - chłód i suchość podczas gorących dni.


Z tymi praktycznymi wskazówkami łatwiej będzie znaleźć odpowiednią, rowerową koszulkę dla twojego dziecka. Jeśli masz więcej pytań nie wahaj się zapytać naszych ekspertów emailem, telefonem lub osobiście w jednym z naszych sklepów. Będziemy zadowoleni mogąc Ci pomóc udzielając porady.

Nasz asortyment dziecięcych koszulek na rower szosowy i MTB dla dziewczynek i chłopców obejmuje wszystkie standardowe kolory, rozmiary oraz przedziały cenowe. To produkty popularnych marek jak ROSE, FOX, CRAFT, Gonso, iXS, NORTHWAVE, VAUDE i ziener.