Kurtki szosowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

62 Wyniki

Wyczynowe kurtki kolarskie dla kolarzy szosowych

Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania! Idealne wyposażenie na kolejną wyprawę rowerową to nie tylko wysokiej klasy rower, ale także odpowiedni pod względem technicznym strój na rower. Nie powinno się ruszać w trasę bez odpowiedniej kurtki na rower szosowy! Dzięki sportowemu krojowi i elastycznym materiałom kurtka jest dopasowana do ciała. Kolarze szosowi szczególnie doceniają fakt, że taka lekka kurtka podąża za ruchami i nie trzepocze zbytnio na wietrze. Ponadto ergonomiczny krój zapewnia optymalną aerodynamikę.

W internetowym sklepie rowerowym ROSE znajdziesz różne rodzaje kurtek dla kolarzy szosowych począwszy do kurtek wodoodpornych (np. Z membraną GORE-TEX) przez kurki odporne na wiatr (np. Wykonane z membrany GORE WINDSTOPPER) po ciepłe kurtki rowerowe wykonane z oddychających materiałów. Odkryj szeroki wybór kurtek rowerowych dla kobiet i mężczyzn, we wszystkich rozmiarach i kolorach renomowanych marek jak GORE WEAR, ENDURA, Castelli, ROSE i assos.


Przeciwwiatrowe kurtki na rower szosowy chronią przed zimym wiatrem

Przy dużych prędkościach kolarze szosowi często ulegają przechłodzeniu z powodu dużego wiatru. Ten efekt spowodowany jest odczuwaniem niższej temperatury otoczenia przy wzmagającym się wietrze. W temperaturze 5°C na przykład realna, odczuwalna temperatura może wynosić przy ciele -18°C przy średniej prędkości wietrze. Kurtki wyposażone w zintegrowaną membranę przeciwwiatrową zapobiegają wychłodzeniu i chronią przed wyziębieniem. Dwie najpopularniejsze membrany to GORE WINDSTOPPER oraz WINDPROOF marki VAUDE. Szukasz świetnego wyboru wiatrówek? Zatem sprawdź tutaj naszą ofertę.


Kurtki przeciwdeszczowe do kolarstwa szosowego na mżawkę i deszcz

Jeśli nie chcesz rezygnować z kolarstwa w złej pogodzie możesz wyposażyć się w wodoodporną kurtkę do jazdy na kolarzówce. Dzięki mikroporom i wodoodpornej membranie te odporne na pogodę kurtki oferują wydatną osłonę przed deszczem. Krople deszczu nie mogą spenetrować membrany podczas gdy para i ciepło mogą przedostać się by odparować. W ten sposób zapewniają wysoki komfort i utrzymują suchą skórę podczas deszczu. Niektóre, popularne membrany do jazdy w deszczu to GORE-TEX, GORE-TEX ACTIVE i GORE-TEX SHAKEDRY.

Aby obejrzeć szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych do ścigania prosimy przejrzeć naszą kategorię Kurtki przeciwdeszczowe.


Kurtki softshell – Uniwersalna odzież na zimne dni

Softshele stają się coraz bardziej popularne. Materiał jest odporny na wiatr, odpychający wodę, ciepły, bardzo lekki, elastyczny i wyjątkowo oddychający - idealna połączenie cech gdy wieje wiatr i kropi deszcz podczas jazdy na rowerze. Dzięki swojej uniwersalności kurtki softshell są bardzo popularne i używane są zarówno w sporcie jak i codziennie. Jednym z popularnych materiałów jest GORE WINDSTOPPER SOFTSHELL. Szukasz uniwersalnej kurtki typu softshell? Zatem przejrzyj naszą kategorię Kurtki Softshell.


Zimowe kurtki na chłodne miesiące

Zima nie powinna powstrzymywać Cię od wyjścia na szosę. Niektóre, ocieplane kurtki do kolarstwa szosowego są uszyte z izolujących materiałów z ciepłą podszewką by ochronić Cię przed niskimi temperaturami i utrzymać ciepło. Właściwa kurtka pozwala w pełni cieszyć się zimowym treningiem. Aby objerzeć wiele zimowych kurtek z ociepleniem przejrzyj naszą ofertę ocieplanych kurtek kolarskich.


Inteligentne rozwiązania kolarskich kurtek na szosę

Niektóre z modeli kurtek rowerowych oferują dodatkowe zalety, które mogą być dla Ciebie odpowiednie.

  • Łatwe w spakowaniu kurtki do jazdy na szosie: Są bardzo lekkie i łatwo je spakować do kieszeni w koszulce. Są wodo- lub wiatroodporne i łatwo je zwinąć do niewielkich rozmiarów. Dobre w nich jest to, że są ratunkowymi kurtkami i dają ochronę przed wiatrem i deszczem gdy "otworzy się niebo". Prosimy uważnie przeczytać opis danej kurtki by upewnić się, że jest łatwa w spakowaniu i lekka.

Kurtki do kolarstwa szosowego – wysoka widoczność w ruchu ulicznym

Jeśli wychodzisz na rower na dłużej i musisz jechać po zmierzchu lub w nocy twoja kurtka rowerowa powinna zapewniać dużą widzialność. Dlatego warto zwrócić uwagę by kurtka posiadała odpowiednią ilość odblaskowych elementów jak paski, loga i nadruki. Bezpośrednio padające światło będzie odbijać się od tych elementów i dzięki temu inni użytkownicy dróg będą Cię lepiej widzieć. Ponadto odblaskowe kurtki to dobra inwestycja. Występują w jaskrawych kolorach jak odblaskowy, żółty zamiast klasycznej czerni i wyposażone są w odblaskowe nadruki. To znacząco poprawia widzialność dla innych użytkowników dróg co poprawia bezpieczenstwo!


Miej w pamięci te porady i zadecyduj czego potrzebujesz. Odkryj nasze najlepsze oferty i zaopatrz się w kurtkę na kolejne, rowerowe przygody. Mamy na stanie szeroki wybór kurtek rowerowych dla pań i panów w różnych rozmiarach i kolorach uznanych marek jak GORE WEAR, ENDURA, Castelli, ROSE und assos.