Akcesoria do kasków

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

28 Wyniki

Akcesoria i części do kasków rowerowych

Wymienne wkładki, pokrowce na kaski, światła na kaski i inne

Powinieneś ostrożnie obchodzić się z kaskiem rowerowym, aby służył tak długo, jak to możliwe. Przykładowo zużyte wkładki nie są powodem, aby nie używać już swojego ulubionego kasku. Zamiast tego możesz przywrócić go do pierwotnego stanu, używając  kilku części zamiennych, aby cieszyć się swoimi wycieczkami. Nasza oferta obejmuje akcesoria i części zamienne do kasków rowerowych renomowanych producentów takich jak FOX, uvex, ABUS, POC, MET, MAVIC, ALPINA, BELL, iXS, RUDY PROJECT i CASCO.

Ochraniacze na kask - ochrona przed warunkami pogodowymi

Ci, którzy jeżdżą na rowerach przy złej pogodzie, nie mogą po prostu naciągnąć kaptura na kask. Dlatego wielu producentów, takich jak GORE, VAUDE i inni, stworzyło pokrowce na kask, które zapewniają dodatkową ochronę przed wiatrem dla Ciebie i Twojego kasku. Dzięki ich często wiatro- i wodoodpornemu wykończeniu deszcz po prostu zsuwa się z powierzchni pokrowców. Ich elastyczny dół pozwala na noszenie ich na  różnych kaskach. Elementy odblaskowe i efektowne, wyraziste kolory pomagają poprawić widoczność w ruchu drogowym.

Wymienne wkładki - nowy komfort noszenia kasku rowerowego

Regularne używanie i kontakt z potem powodują zużywanie się na wewnętrznej warstwy kasku rowerowego. Materiał staje się kruchy, przestaje  skutecznie odprowadzać wilgoć, a właściwości antybakteryjne słabną. Producenci tacy jak GIRO, uvex, ABUS i inni oferują w związku z tym zestawy wkładek zapasowych. Ich wymiana to świetny sposób na odświeżenie, komfort i dopasowanie kasku.

Wymienne światła - dla lepszej widoczności w ruchu drogowym

Jeśli często jeździsz na rowerze w złych warunkach oświetleniowych, o zmierzchu lub w nocy, wiesz, jak ważne jest, aby być dobrze widocznym w ruchu drogowym. Niektóre kaski rowerowe są więc wyposażone w zintegrowane światła LED lub można je połączyć z lampką na kasku. Tutaj znajdziesz odpowiednie lampy zastępcze do kasku rowerowego!

Inne części zamienne - osłony, podbródki, systemy mocowań i inne

Nasz asortyment obejmuje również wymienne osłony, paski podbródka lub systemy mocowania, które umożliwiają samodzielną wymianę uszkodzonych części kasku. Oferujemy części zamienne między innymi takich marek jak GIRO, RUDY PROJECT, BELL itp.


Jeśli nie masz pewności, czy część zamienna, zestaw wkładek lub pokowiec pasuje do danego kasku rowerowego, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailem!