• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

23 Wyniki

Akcesoria i części zamienne do butów kolarskich

Sznurówki, klamry, części zamienne i więcejButy rowerowe wymagają szczególnej uwagi ponieważ są często używane,. Zaleca się zatem regularne wymienianie używanych zapięć i systemów mocowań, aby Twoje obuwie rowerowe dłużej działało optymalnie. Zamów nowe części zamienne do obuwia rowerowego!


Części zamienne do systemów mocowania

Przy regularnym stosowaniu, systemy mocowania obuwia rowerowego mogą stracić wydajność lub zepsuć się pewnego dnia. Dlatego wielu producentów oferuje odpowiednie części zamienne, aby umożliwić łatwą naprawę lub wymianę tych elementów w domu. Oferujemy szeroką gamę części zamiennych: sznurówek, klamer i klamer z żyłką oraz bieżników do podeszw do obuwia rowerowego takich marek jak ROSE, SIDI, NORTHWAVE, MAVIC i SHIMANO.


Części zamienne do podeszw

Po wielu kilometrach jazdy i chodzenia podeszwy mogą ulec zużyciu i wymagają naprawy lub wymiany. Oferujemy wkładki, podeszwy i sprzączki. Ponadto oferujemy zamienniki, które pozwalają ulepszyć buty, aby zapewnić dodatkową przyczepność na błotnistym podłożu.


Jeśli nie masz pewności, które zamienniki lub ulepszenia są potrzebne do obuwia rowerowego, skontaktuj się z naszymi ekspertami. Będą szczęśliwi mogąc ci pomóc!