Akcesoria do butów

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

27 Wyniki

Części do Twoich butów do jazdy na rowerze

Części do butów od wkładek po tarczeOferujemy szeroką gamę obuwia i wkładek do obuwia rowerowego znanych marek, w tym ROSE, SIDI, SHIMANO, GAERNE, NORTHWAVE i MAVIC, a także części zamiennych do nich. Odkryj naszą ofertę i ulepsz swoje buty rowerowe, aby uzyskać lepszą wydajność na rowerze!


Części do obuwia rowerowego i części zamienne

Nasza oferta obejmuje wiele akcesoriów i części zamiennych do obuwia szosowego, butów MTB, butów turystycznych lub butów triathlonowych. Począwszy od wymiennych wkładek, części do systemu zapinania na żyłki lub klamer zapinających buty, zamienników śrub i kołków - oferujemy wszystko, co jest potrzebne do naprawy lub modernizacji obuwia rowerowego. Rozejrzyj się i znajdź to, czego szukasz! Nasi eksperci chętnie Ci pomogą, jeśli nie masz pewności, której części butów rowerowych potrzebujesz.


Wkładki do butów do jazdy na rowerze

Wybierz wkładki, aby poprawić wygodę i wsparcie mięśni podczas jazdy na rowerze. Precyzyjne dopasowanie i amortyzujące materiały zapewnią wygodę stopy w bucie i będą wspierać naturalny łuk stopy. Zwłaszcza w butach z podeszwą karbonową nigdy nie rezygnuj z wkładek. Jeśli nie masz pewności, które wkładki wybrać dla Twojego buta lub stylu jazdy, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Skontaktuj się z nami!


Oferujemy szeroki asortyment części zapasowych i wkładek do butów szosowych, butów MTB, butów turystycznych i butów triathlonowych takich marek jak ROSE, SIDI, SHIMANO, GAERNE, NORTHWAVE i wiele więcej!