• Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

19 Wyniki

Kamizelki zapewniające bezpieczeństwo / Odblaskowe Kamizelki dla Rowerzystów

To co było obowiązkowym wyposażeniem w samochodzie teraz staje się teraz także coraz bardziej popularne wśród rowerzystów i biegaczy. Kamizelki bezpieczeństwa wykonane z jaskrawych materiałów z dużymi elementami odblaskowymi powodują, że jesteś lepiej widoczny i poprawiają bezpieczeństwo na drodze. W naszym przewodniku zakupowym pokażemy Ci na co zwracać uwagę przy kupnie nowej kamizelki bezpieczeństwa.

Mamy w ofercie kamizelki odblaskowe dla pań, panów i dzieci we wszystkich rozmiarach renomowanych marek jak ROS i b-lite. Kup odpowiednią, widoczną z daleka kamizelkę już teraz!


Dlaczego rowerzyści powinni nosić odblaskowe stroje podczas jazdy po drogach publicznych w ciemności

Rowerzyści, którzy jeżdżą zimą i często po publicznych drogach w warunkach ograniczonej widoczności mogą być łatwiej dostrzeżeni przez innych użytkowników dróg. Aby poprawić Twoje bezpieczeństwo powinieneś wydać pewną kwotę na odblaskowe stroje w jaskrawych kolorach aby być pewnym, że inni użytkownicy drogi zauważą Cię odpowiednio wcześnie.

Poza odblaskowymi kurtkami kolarskimi, rękawiczkami i innymi akcesoriami oferujemy szeroki wybór odblaskowych kamizelek w jaskrawych kolorach jak fluorescencyjny żółty oraz z dużym odblaskami. Te akcesoria spowodują, że będziesz widoczny w ciemności, a przez to poprawią Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy,


Poniżej przeczytasz na co powinno się zwrócić uwagę wybierając odblaskową kamizelkę na rower

  • Materiał: Twoja kamizelka bezpieczeństwa powinna być wykonana z wytrzymałego poliestru lub poliamidu. To czyni te kamizelki odpornymi na ścieranie, odpornymi na wodę i kurz więc możesz je po prostu przetrzeć z kurzu. Lekki materiał oferuje wysoką paroprzepuszczalność i są komfortowe do noszenia w ciepłe dni.
  • Odblaskowe elementy 360° Aby kierowcy, rowerzyści i piesi widzieli Cię z każdej strony rekomendujemy używanie kamizelek, których odblaski gwarantują widzialność w promieniu 360°. Przez zakupem upewnij się, że odblaskowe detale nie są widoczne tylko z przodu i z tyłu, ale także z obu boków. Dzięki temu będziesz idealnie widoczny czy podczas jazdy na rowerze, joggingu czy spaceru.
  • Zapięcie: Sprzedajemy klasyczne kamizelki bezpieczeństwa jak również lekkie, odblaskowe kamizelki trójkątne. W zależności od modelu kamizelki bezpieczeństwa wyposażone są w przedni zamek lub klamry po bokach z łatwym dostępem i indywidalnym dopasowaniem.


Z tymi praktycznymi wskazówkami łatwiej będzie znaleźć odpowiednią kamizelkę bezpieczeństwa na kolejną, rowerową wyprawę Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odblaskowych kamizelek rowerowych skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Mamy w ofercie kamizelki odblaskowe dla pań, panów i dzieci we wszystkich rozmiarach renomowanych marek jak ROS i b-lite. Kup odpowiednią, widoczną z daleka kamizelkę już teraz!