Zipp

Gdy liczy się każda sekunda …

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

2 Wyniki

W marcu 1988 rozpoczęła się tryumfalna historia producenta wysokiej jakości kół – firmy Zipp, która obecnie słynna jest na całym świecie. Firma powstała w Ameryce i od początku zwróciła na siebie uwagę swoimi pomysłami. 

Obecnie ich gama produktów obejmuje wysokiej jakości koła, kierownice, mostki, opony i sztyce. Od 2007 roku firma należy do grupy kapitałowej SRAM LLC. 
 
Koła Zipp –  jakość w najdrobniejszych szczegółach 
Zasady w Zipp są proste i efektywne stąd stanowią kamień węgielny wyjątkowej jakości. Od etapu projektowania po marketing – maksymalna wydajność, świetna jakość materiałów i komponentów, innowacyjny projekt oraz funkcjonalne technologie pełnią najważniejszą rolę. Zamiłowanie do detali zapewnia kołom Zipp to, że ich właściwości aerodynamiczne i możliwości znane są nie tylko wtajemniczonym.

Wysokiej jakości koła – wykonane by zająć miejsce na podium   
Od zawodów Ironman po etapy Tour de France – koła Zipp można znaleźć wszędzie. Odkryj nasz wybór wysokiej jakości kół o najlepszej aerodynamice! Ponadto oferujemy wybrane opony szosowe Zipp i akcesoria jak przedłużki do zaworów oraz zamienne dętki.