Xtreme

wszystko dla Twojego roweru

Akcesoria

  • Sortowanie według::

4 Wyniki

XTREME OFERUJE OGROMNĄ GAMĘ CZĘŚCI I NARZĘDZI ROWEROWYCH
Ogromna oferta tej marki obejmuje różne elementy do rowerów szosowych, MTB i rowerów górskich. Możesz znaleźć tu prawie każdą część i akcesorium: od obręczy, piast przednich i tylnych, szczęk hamulcowych i klocków hamulcowych poprzez pedały, sztyce, kierownice, chwyty, końcówki chwytów i rogi, dźwignie hamulcowe, bagażniki, uchwyty na komputery rowerowe i oświetlenie, łańcuchy, ochraniacze na łańcuchy i zestawy kół po szprychy, owijki kierownicy, korki, dzwonki czy stojaki na rowery.

Ponadto, Xtreme oferuje wszystkie narzędzia, których ambitny rowerzysta potrzebuje do prac konserwacyjnych i do zapewnienia sprawnego funkcjonowania roweru. Od stojaków montażowych, pompek podłogowych i mini, narzędzi do łańcuchów, pompek do amortyzatorów, skrzynek narzędziowych, uchwytów do centrowania kół, kluczy dynamometrycznych, linek do przerzutek i hamulców oraz łyżek opon, po klucze i narzędzia do naprawy suportów, klucze stożkowe, narzędzia do korb i łańcuchów, klucze do szprych i pedałów. Xtreme oferuje kilka różnych szczotek do czyszczenia rowerów

Do przechowywania roweru możesz wybrać uchwyty ścienne i sufitowe. Sprytne stojaki pozwalają na przechowywanie roweru w sposób oszczędzający miejsce. Do transportu sprzętu są dostępne liczne torby podsiodłowe, torby na ramy i bagażniki, które można łatwo przymocować i które oferują dużo miejsca do przechowywania. Bidony xtreme i uchwyty na nie to konieczny element wyposażenia roweru. Kiedy złapiesz gumę, pomocne są praktyczne narzędzia mini. Dzięki niewielkim rozmiarom można je bez problemu zabrać ze sobą na każdą wycieczkę. Wskaźniki ciśnienia xtreme oferują pełną kontrolę nad ciśnieniem powietrza w oponach.