sailfish

Odzież sportowa do triathlonu od profesjonalistów

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

20 Wyniki

Niczym ryba w wodzie: odzież triathlonowa Sailfish została opracowana i zaprojektowana przez założyciela firmy Jana Sibbersena, byłego zawodnika w drużynie narodowej i profesjonalnego triatletę.

Wygodna i dobrze zaprojektowana odzież sportowa do triathlonu
Firma założona w 2007 roku produkuje odzież funkcjonalną triathlonową o wysokich standardach jakości. Doskonałe wykonanie i zoptymalizowane właściwości ślizgowe gwarantują wysokie prędkości i doskonałe pływanie w chłodnej wodzie.

Wszystko czego potrzebujesz pod ręką
Sailfish od 2008 roku oferuje odzież sportową i dodatki. Co powiesz na wyjątkowo szeroki wieszak na ubrania, który pozwala na dokładne i praktyczne suszenie kombinezonu neoprenowego? Torba sportowa na cały ekwipunek triathlonowy, butelki na napoje, paski startowe, neoprenowe czepki i pianki odpowiednio poszerzają szeroki asortyment produktów Sailfish.

Zaprojektowane dla zwycięzców
Miłość do szczegółów i pasję do sportów triathlonowych w sportowym i ergonomicznym dopasowaniu dostrzeżesz w wysokiej jakości nadrukach. Funkcjonalność i design idą w parze z produktami Sailfish.

Odzież sportowa dla wszystkich 3 dyscyplin
W celu zaspokojenia połączonych wymagań w dyscyplinach takich jak: pływanie, jazda na rowerze i bieganie, w ofercie marki można znaleźć bluzy, tri-topy, tri-shits, a także koszulki do biegania Sailfish. Sailfish łączy swoje doświadczenie w każdym indywidualnym produkcie, pamiętając przy tym, że produkty triathlonowe powinny się wzajemnie uzupełniać. Żebyś był zwycięzcą.