NORTHWAVE

Bike shoes and clothing for professionals and hobby cyclists

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

9 Wyniki

Włoska marka Northwave oferuje wysokiej jakości buty kolarskie i innowacyjne ubrania rowerowe i jest wyjątkowo popularna wśród kolarzy szosowych. Ubrania mają swój własny styl i ustanawiają nowe standardy w wyścigach kolarskich. Firma Northwave oferuje szeroką gamę ubiorów kolarskich jak spodnie kolarskie, spodenki kolarski, kurtki kolarskie, koszulki na rower, rękawiczki i szaliki jak również buty rowerowe, w tym buty szosowe oraz buty MTB. Zasadą działania wysokiej klasy marki Northwave jest odpowiadanie na zapotrzebowanie odbiorców na nowe technologie oraz innowacyjny design co najlepiej odzwierciedla motto firmy: “Nie ważne jak dobry jest produkt, zawsze można go jeszcze poprawić!”

Komfortowe buty kolarskie Northwave  
Gdy chodzi o buty rowerowe celem firmy Northwave jest produkcja komfortowo dopasowanego obuwia. Dzięki najnowszym technologiom i materiałom, które używane są w procesie produkcji buty idealnie wspierają kolarza w osiąganiu najlepszych wyników. Buty kolarskie Northwave łączą innowacyjne rozwiązania z modnym wyglądem i w ten sposób ustanawiają nowe standardy w wyścigach rowerowych.

Northwave cycling – unikalne stroje rowerowe  
Zakładając fabrykę obuwia we wczesnych latach 80' Gianni Piva położył fundamenty dla swojej firmy Northwave w Montebelluna we Włoszech. Jednoosobowa firma stała się jednym z czołowych, światowych producentów butów rowerowych i wyróżnia się pasją, kreatywnością w projektowaniu butów kolarskich oraz zaangażowaniem. Swoimi strojami na rower firma Northwave zawsze wspierała młodych i utalentowanych kolarzy.