New Looxs

Wysokiej jakości torby rowerowe, do miasta miejskie i wycieczkowe

Akcesoria

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Kolorowe torby rowerowe już dawno stały się powszechnym widokiem w miejskich dżunglach na całym świecie. Marka New Looxs oferuje torby o szczególnie wysokiej jakości, idealne do  codziennych podróży i wypoczynku. Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do pracy, do supermarketu, czy jedziesz na relaksującą wycieczkę rowerową z przyjaciółmi - modne torby New Looxs na rowery to obowiązkowy wybór!

Od pierwszej maszyny do szycia do międzynarodowej firmy - Historia New Looxs Wszystko zaczęło się w 1948 roku, gdy Wim Burger siedział przed maszyną do szycia w małej szopie za swoim domem w Wijchen, małym miasteczku w pobliżu holenderskiego miasta Nijmegen. Dzięki precyzyjnej pracy ręcznej wytwarzał ręcznie robione wyroby skórzane, w tym pokrowce na ciągniki, ciepłe rękawice i praktyczne torby rowerowe pod nazwą Burgers Lederwarenfabriek BV. Dzięki jego dbałości o szczegóły i wysokiej jakości, firma rozwijała się niesamowicie szybko. Wkrótce w firmie pojawiły się nowe maszyny do szycia i coraz więcej pracowników a uwaga producenta skupiła się na torbach na rowery.

Torby rowerowe do codziennych dojazdów i rekreacji - gama New Looxs Pod marką New Looxs, holenderska firma oferuje szeroką gamę toreb rowerowych i akcesoriów rowerowych o szczególnie wysokiej jakości. Torby, które są zarówno sakwami, jak i pięknymi torebkami, sprzedawane są również poza granicami kraju. Dzięki praktycznym systemom szybkiego mocowania do bagażnika lub kierownicy, wysokiej jakości, zastosowaniu przy wytwarzaniu profesjonalnej wiedzy i pasji, marka New Looxs stale opracowuje nowe i modne torby rowerowe do codziennych dojazdów do pracy.

Jakość i innowacja - Filozofia New Looxs Ciągłe poszukiwanie lepszych materiałów, nowoczesny wygląd i technicznie doskonała konstrukcja napędzają rozwój i produkcję toreb rowerowych New Looxs. Wartości, którym hołdował Wim Burger, nadal stanowią siłę napędową firmy: jakość, profesjonalizm i pasja. Tak więc, w głębi serca, firma zawsze pozostawała rodzinną firmą. Dziś wysokiej jakości torebki miejskie i rekreacyjne do rowerów produkuje trzecie pokolenie.

W naszej ofercie znajdziesz torby rowerowe New Looxs w klasycznych, stonowanych kolorach i najmodniejszych kolorach sezonu. Idealne na wyprawę na zakupy, krótki spacer po centrum miasta lub nadchodzącą wycieczkę rowerową z przystankiem w kawiarni!