LIVALL

Technologia łączy się z ochroną

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

6 Wyniki

Wszystko zaczęło się od wypadku gdy założyciel i dyrektor ds. technicznych LIVALL Yong Liu spadł z roweru i złamał rękę. Wtedy po raz pierwszy pomyślał o opracowaniu kasków rowerowych, które łączą bezpieczeństwo z zaletami technicznymi. Wraz z Bo Zhengiem zaczął pracę nad pierwszymi, inteligentnymi kaskami. Projekt crowfundingowy zmienił się w pomysł na biznes – odzew był tak pozytywny, że wkrótce pierwsze, inteligentne kaski były gotowe.

Kaski rowerowe dla komunikacji, bezpieczeństwa i zabawy
Nowe, innowacyjne i przydatne – to trzy kluczowe zalety wszystkich produktów LIVALL. Produkty zostały zaprojektowane by życie ich użytkownika było łatwiejsze i oferują bezpieczeństwo oraz zadowolenie z jazdy. Oferta obejmuje kilkanaście, różnych kasków i dopasowanych do nich akcesoriów. Słuchawki z mikrofonem, aplikacja LIVALL, głośniki… firma ciągle pracuje nad innowacjami technicznymi aby zmienić kask rowerowy w świetne centrum komunikacji i rozrywki.

Inteligentne kaski dla pasjonatów techniki
Wraz z ofertą swoich produktów, LIVALL jest w stanie połączyć kask rowerowy z najnowszymi technologiami. Od zintegrowanych głośników by słuchać swojej ulubionej muzyki podczas jazdy, przez światła LED z tyłu głowy, które pokazują kiedy skręcasz lub wyprzedzasz po kompatybilność ze smartfonem, który może wykonywać zdjęcia podczas jazdy, wysyłać sygnał SOS lub kontrolować aspekty techniczne. Te kaski nie tylko oferują dodatkowe bezpieczeństwo, ale mają także wiele technicznych innowacji, które czynią jazdę przyjemniejszą. Absolutny hit dla pasjonatów nowinek technicznych, którzy uwielbiają jazdę na rowerze.