Fi´zi:k

Wszechstronne komponenty rowerowe dla hobbystów i prawdziwych profesjonalistów

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::

4 Wyniki

Firma Fi’zi:k od 1996 roku mocno zaznaczyła swoją pozycję w sektorze wyścigów. Firma została założona jako filia SELLE ROYAL i stała się popularna jako producent ergonomicznych siodełek rowerowych, części rowerowych oraz butów. Fi’zi:k to fonetycznie termin „physic” i odnosi się do fizycznego stanu ludzkiego ciała.

Zakres produktów Fi’zi:k’s obejmuje rozmaite części, które stanową bezpośrednie połączenie kolarza i roweru: siodełka i owijki projektowane są aby spełnić standardy jakości kolarzy i są używane w zawodach oraz jeździe na czas. Jakkolwiek Fi’zi:k oferuje także odpowiednie produkty dla ambitnych rowerzystów, którzy chcą walczyć z czasem.

Fi’zi:k – marka dla rowerów szosowych, rowerów górskich, kobiet i mężczyzn
Włoska firma Fi’zi:k chce aby jej produkty np. siodełka idealnie dopasowywały się do jeżdżącego. Badania anatomii i ruchu są podstawą rozwoju włoskich produktów. Damskie i męskie siodełka Fi’zi:k stosowane są w triathlonie, na wyścigach kolarskich i ścieżkach MTB. Producent szczególnie olśniewa swoimi produktami, prawidłowo zaprojektowanymi, lekkimi i ergonomicznymi. Na przykład elementy Wing Flex firmy Fi’zi:k, oferują potrzebną swobodę ruchu ud podczas pedałowania. Technologia WING FLEX to skorupa, która wygina się w dół podczas jazdy. To powoduje, że ruchy są kompletne i wydajne.

Chociaż firma wyraźnie koncentruje się na rozwoju siodełek w gamie produktów Fi’zi:k znajdują się też inne. Wśród nich także owijki i chwyty, które wyróżniają się odpornością i oddychającymi materiałami.