Continental

wysokiej jakości opony rowerowe zapewniające doskonałą jazdę

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

11 Wyniki

Firma Continental ma ponad 100-letnie doświadczenie w rozwoju i produkcji opon rowerowych. Producent opon rowerowych Continental wyróżnia się w swojej branży produkcją dętek rowerowych, opon rowerowych i taśm do obręczy, do rowerów szosowych, MTB, rekreacyjnych, sportowych, trekkingowych itd. Firma kładzie szczególny nacisk na rozwój i produkcję swoich produktów w Niemczech.

Akcesoria rowerowe Continental - wytrzymałe opony rowerowe
Firma Continental została założona ona w 1871 roku w Hanowerze. Rozpoczęła produkcję wyrobów z miękkiej gumy, gumowanych tkanin i solidnych opon do wózków i rowerów. Następnie przekształciła się w międzynarodową firmę, która zapewnia rowerzystom bardzo wydajne produkty. Dzięki doświadczeniu w produkcji opon pneumatycznych, Continental produkuje dzisiaj dętki rowerowe, opony i akcesoria rowerowe.

Continental opony rowerowe powstające w ścisłej współpracy z rowerzystami
We własnym centrum technologii i rozwoju w Korbach inżynierowie Continental wciąż rozwijają nowe technologie. Opony Continental do rowerów są znane ze swojej wysokiej wydajności i jakości. Niezależnie od tego, czy są to opony do rowerów górskich, miejskich / trekkingowych, czy przełajowych. Oferta produktów firmy jest bardzo zróżnicowana. Składane opony można na przykład schować na niewielkiej przestrzeni. Jeśli chcesz mieć przyczepność, trakcję i bezpieczeństwo w dowolnym momencie jazdy terenowej na rowerze górskim, opony Continental MTB są właściwym wyborem dla Ciebie. Modele z profilem i klockami mają imponujący wygląd, ale także wysoką funkcjonalność.