By.Schulz

Przyjemność z jazdy

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

14 Wyniki

Wygodna i łatwa regulacja wysokości mostka za pomocą ruchu nadgarstka - Speedlifter jest zamontowany między widelcem a sterami Ahead. Niemiec Markus Schulz opracował w 1997 r. system regulacji wysokości kierownicy o szybkim uwalnianiu i spełnił swoje marzenie. Od tego czasu jego wysokiej jakości produkty opracowane w spokojnym regionie Saary podbiły świat rowerowy - wszystkie wykonane przez by.schulz.

Przede wszystkim jazda na rowerze powinna być świetną zabawą - ten fakt szybko uświadomił sobie mechanik rowerowy i kolarz Markus Schulz. W ten sposób Speedlifter został wkrótce uzupełniony o obrotowy Speedlifter Twist i wyjątkowo wytrzymałe, a jednocześnie czułe, amortyzowane sztyce G.1 Urban / G. 2. Zestaw adapterów SDS Link oferuje interesujące możliwości mocowania do kierownicy akcesoriów, takich jak kamera, oświetlenie lub komputer rowerowy, w sposób pozwalający zaoszczędzić miejsce. Pomysły projektantów z Saarbrücken funkcjonują w codziennym życiu rowerzystów i mają na celu optymalizację interakcji między akcesoriami i rowerzystą

Markus i jego zespół przyjęli slogan swojego kraju związkowego, co dosłownie ozbacza "Wielkie rzeczy mają zawsze małe początki" ("Großes entsteht immer im Kleinen"). Obecnie produkty nie są produkowane na miejscu, ale na Tajwanie w pobliżu miejsca zamieszkania wielu klientów. Wynikiem jest radość z jazdy i komfort, który jest bardzo ceniony przez rowerzystów na całym świecie.

... by.schulz