BUFF

Chusty funkcjonalne BUFF - nakrycia głowy do krótkich i długodystansowych wycieczek rowerowych

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

17 Wyniki

Marka BUFF została założona w 1992 roku w Igualadzie, niedaleko Barcelony i specjalizuje się w produkcji przydatnych, wygodnych, a jednocześnie wielofunkcyjnych tekstyliów sportowych. Nakrycie głowy BUFF jest szczególnie popularne wśród rowerzystów. Tekstylia są wykonane bez szwów i oddychające. Na to wielofunkcyjne nakrycie głowy miejsce znajdzie się wszędzie, ponieważ jest tak cienkie, że można je również nosić pod kaskiem rowerowym. W ten sposób dobrze ochronisz szyję i głowę, nawet w zimne dni.

Funkcjonalne szaliki rowerowe BUFF - ochrona głowy w czasie krótkich i dalekich wycieczek rowerowych.
Klasyczny i zarazem jeden z najbardziej znanych produktów BUFF ma prostą i praktyczną formę, dzięki czemu rowerzyści zawsze chętnie korzystają z niego na krótkich i długich trasach rowerowych: rozciągliwy, oddychający i wodoodporny funkcjonalny szalik. BUFF jest noszony przez wszystkich rowerzystów i używany na szyi, twarzy lub głowie. Jego bezszwowa konstrukcja sprawia, że jest wyjątkowo wygodna w noszeniu, a dzięki swojej elastyczności ma wszechstronne zastosowanie. Jako czapeczka, maska na twarz, opaska na głowę, kominiarka lub klasycznie jako szalik - funkcjonalne szaliki rowerowe BUFF są praktycznymi towarzyszami podróży rowerowej w każdą pogodę.

Cylindryczny BUFF - funkcjonalna odzież rowerowa
Kamień węgielny pod sukces funkcjonalnych szalików został położony w 1992 roku niedaleko Barcelony. Dziś produkty są dostępne w ponad 60 krajach. Rurowy kształt sprawia, że produkty BUFF są łatwe do zakładania i zdejmowania. Ponieważ możesz pocić się podczas jazdy na rowerze, technologia COOLMAX zapewnia odprowadzanie potu bezpośrednio od skóry, dzięki czemu może odparować na powierzchni, która reguluje ciepło ciała. W ten sposób rowerzyści mogą cieszyć się przyjemnym komfortem noszenia BUFF na dłuższą metę.