Zimtstern

Young-fashion bikewear

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Zimtstern jest marką odzieży sportowej, założoną w 1995 roku przez dwóch zapalonych snowboardzistów. Początkowo była to  mała szwalnia zlokalizowana w garażu, z czasem przekształciła się w modną, wpływową markę, którą cenią fani na całym świecie. Obecnie Zimtstern wyznacza funkcjonalne i innowacyjne standardy zarówno w odzieży narciarskiej, jak i rowerowej.  Zimtstern cechuje duch innowacji i kreatywność młodego zespołu, a jednocześnie działa i produkuje odpowiedzialnie. Firma przywiązuje wielką wagę do ulepszania  stroju kolarskiego od strony technicznej  i imponuje wyczuciem trendów. W ofercie szwajcarskiej marki znajdują się koszulki, koszule z długim rękawem, koszulki kolarskie, kurtki rowerowe, spodenki i spodnie. Oczywiście kolekcja jest przystosowana do potrzeb obu płci, dzięki czemu ubrania wykonane w Szwajcarii są idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Zimtstern odzież sportowa - odzież rowerowa dla czegoś więcej niż tylko dobrego samopoczucia  
Świadomość jakości i zrównoważony rozwój to dwa główne cele firmy, która była wielokrotnie nagradzana za swoje działania i uczciwe warunki produkcji. Procesy produkcyjne  tego twórcy odzieży rowerowej  są przejrzyste i czytelne. Firma dba o przeróżne  aspekty  swojej produkcji - od  dobrego wpływu tkanin na skórę do aranżowania swoich butików zgodnie z najwyższymi standardami. Wprowadzono w życie najbardziej surowe warunki środowiskowe i dyrektywy dotyczące zdrowia w przemyśle tekstylnym. Odzież rowerowa  Zimtstern  posiada  standard Bluesign w celu spełnienia najwyższych standardów środowiskowych i zdrowotnych w całym łańcuchu produkcyjnym. Zimtstern podsumowuje tę filozofię w następujący sposób: odpowiedzialnie wybieraj swoją odzież.   

Ubranie wysokiej jakości Zimtstern - Kreatywnie rozwijana odzież rowerowa  
Firma Zimtstern znana jest od 1995 roku. Od tamtej pory twórczy zespół opracował funkcjonalne ubrania, które spełnia wysokie wymagania  wszystkich warunków, jakie spotykają na swoich treningach rowerzyści . Niezależnie od tego, czy odzież przeznaczona jest na trasy zjazdowe czy trudne treningi: Zimtstern przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości i wysokiej jakości wzornictwa. Spodnie kolarskie Zimtstern są wygodne i posiadają praktycznie zaprojektowane  detale, takie jak kieszenie na suwak. Firma Zimtstern oferuje odzież rowerową, która jest tak młoda i dynamiczna, jak jej użytkownicy. Rozmiary w zakresie od S do XL.