X BIONIC

Odzież wyczynowa

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

2 Wyniki

Szwajcarscy specjaliści w zakresie odzieży funkcyjnej łączą niemiecką wiedzę inżynieryjną, szwajcarską precyzję i włoską tradycję rzemieślniczą. W X-BIONIC zadają sobie właściwe pytania i uczą od natury, jak powinna wyglądać odzież funkcjonalna na rower.

Funkcjonalność na rowerze według X-BIONIC: Nauka czerpana wprost z natury oznacza zwycięstwo. Zwierzęta dzięki ewolucji przystosowują się do każdych warunków w naturalnym środowisku i do każdej pogody dzięki ewolucji. X-BIONIC śledzi i próbuje naśladować tę zasadę. Dzięki inteligentnym materiałom, są pełni nowych pomysłów na świetną funkcyjną odzież sportową.

Na przykład: XITAN ™, oddychająca, zaawansowana technologicznie przędza. XITANIT ™ ze specjalną absorpcją w wysokich temperaturach. WINDSKIN ™ jest wysoce elastyczną membraną przeciwwiatrową ze zintegrowanym obiegiem powietrza. To inteligentne pomysły: tkaniny X-BIONIC przenoszą rozwiązania natury na odzież sportową, gwarantując tym samym lepszą regulację temperatury ciała przy różnych warunkach pogodowych. A dzięki inteligentnym technologiom, takim jak "kompresja częściowa", twoje mięśnie są lepiej zaopatrywane w tlen podczas intensywnego treningu - bez tłumienia efektu chłodzenia skóry przez nacisk mechaniczny.

X-BIONIC oferuje cały pakiet inteligentnych technologii dla entuzjastów sportu, które pomagają w zwiększeniu wydajności.

Technologia w służbie sportu.
Produkcja i przetwarzanie, badania i rozwój, wykańczanie i pakowanie. Wszystkie etapy prac są prowadzone we włoskiej fabryce w Asolo. Zintegrowana produkcja na miejscu gwarantuje elastyczność w zakresie innowacji i jakości z jednego źródła. X-BIONIC poważnie traktuje doświadczenia sportowców i poświęcił się całkowicie produkcji odzieży funkcyjnej, która pomaga Twojemu ciału zapewnić maksymalną wydajność w najtrudniejszych warunkach.