Vittoria

Opony rowerowe i dętki do profesjonalnej jazdy na rowerze

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

17 Wyniki

Połączenie włoskiej kreatywności i ogromnego potencjału technologicznego sprawiły, że firma Vittoria cieszy się dużą popularnością wśród rowerzystów. Producent Vittoria specjalizuje się w produkcji opon szosowych do wszelkiego rodzaju wyścigów wyścigowych i rozwija ofertę najwyższej klasy akcesoriów rowerowych. Mistrzowie klas Pro, takich jak Moser, Hinault, Indurain, Ullrich, Pantani, Cipollini, Menchov, Sastre i wielu innych wygrali wiele wyścigów rowerowych na oponach Vittoria. Współpraca pomiędzy kolarzami, a producentem akcesoriów rowerowych stanowi ważną część procesu rozwoju i udoskonalania opon rowerowych i dętek.

Vittoria - Opony szosowe i MTB z jednego źródła
Firma Vittoria ma ponad 50-letnie doświadczenie, od początku 1953 roku pracowała nad nową jakością. Dzisiejszy, ogromny potencjał technologiczny pomaga rozwinąć produkty, które znacząco wpływają na świat kolarski, ustanawiając nowe standardy. Vittoria rozwija produkty zarówno dla okazjonalnych rowerzystów, poprzez amatorów po zawodowców. Pod nazwą GEAX grupa produkuje nie tylko opony szosowe, ale również opony do rowerów górskich. Nie tylko profesjonaliści, którzy polegają na produktach firmy Vittoria, ale także amatorzy mogą korzystać z szerokiej gamy tej wysokiej klasy produktów.

Szytki z bawełnianym oplotem Vittoria – w przyszłość z właściwymi szytkami
Firma Vittoria pomaga rowerzystom osiągnąć indywidualne cele rowerowe dzięki szybkim, wysokiej jakości oponom - wiedząc, że należy zawsze pomyśleć o krok dalej. W swoim zakładzie w Tajlandii firma produkuje ponad 7 milionów opon rowerowych i prawie milion szytek rocznie. Firma Vittoria Industries Ltd. jest jednym z największych specjalistów i producentów opon rowerowych na świecie.