•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

Stan NoTubes
Bezdętkowe systemy do opon standardowych

Firma NoTubes Stan z Big Flats w stanie Nowy Jork podjęła decyzję: koniec z łapaniem gum. Zestawy bezdętkowe zamieniają standardowe obręcze z paskami i opony w niezawodny system opon bezdętkowych kilkoma ruchami nadgarstka. Gumowy uszczelniacz opony - dostępny również osobno, jak wszystkie inne części zestawu - natychmiast i trwale uszczelnia niespodziewane uszkodzenia lub cięcia o długości do 6 milimetrów. Może być stosowany zarówno do standardowych opon bezdętkowych i konwencjonalnych i bezpiecznie je uszczelnia do siedmiu miesięcy.

Dzięki specjalnemu dodatkowi przeciw zamarzaniu, uszczelniacz może być stosowany nawet w temperaturach do -30 ° C.

Jednak szczególną zaletą zestawu jest możliwość użycia istniejącej już kombinacji opon / obręczy. Mimo że systemy Tubeless stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach, wielu rowerzystów nie chce kupować drogich części. Dla tych osób zestaw Stan's No Tubes jest prawdziwą alternatywą.

Zalety systemu bezdętkowego są ogólnie znane. Niższa masa rotacyjna dzięki eliminacji dętki sprawia, że rower jest znacznie bardziej zwrotny, a także poprawia jego przyspieszenie i zwalcza opory toczenia. Uszczelniacz ma zdolność samodzielnej naprawy mniejszych uszkodzeń, co zwiększa ochronę przed przebiciem, a tym samym pozwala na stosowanie jeszcze cieńszych i lżejszych opon. Montaż jest tak prosty jak sama koncepcja i odbywa się w mgnieniu oka.

Stan NoTubes oferuje specjalne zestawy w 24 "do 26" i 29 "dla Freeride, Cross Country i All-Mountain.

Niezawodność produktów NoTubes firmy Stan została uhonorowana prestiżową nagrodą Interbike w kategorii "Najlepsza wartość dla klienta" w 2014 roku.

Stan NoTubes to prawdziwa alternatywa dla łowców przygód, pragmatyków i wszystkich, którzy doceniają zalety opon bezdętkowych.