•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

SQlab
Akcesoria poprawiające komfort jazdy na rowerze

SQlab jest producentem akcesoriów rowerowych, który inwestuje dużo energii, czasu i pieniędzy w badania i rozwój ergonomicznych siodełek. Co więcej, SQlab postawił sobie zadanie opracowania innych ważnych części, które mają wpływ na prawidłową pozycję siedzącą każdego kolarza. Oprócz siodełek, w gamie produktów znajdują się także elementy kierownicy i sztyce. Bardzo wiele detali odgrywa ważną rolę, aby wygodnie siedzieć na długich prostych odcinkach czy na stromych trasach w terenie.

Wyjątkowo ergonomiczne siodełka rowerowe SQlab
Jako ekspert w zakresie ergonomicznych akcesoriów rowerowych, SQlab opracował różne specyficzne metody pomiaru rozstawu kości, szerokości uchwytu i pozycji stopy, co jeszcze bardziej poprawia ergonomię jazdy na rowerze. SQlab mierzy odległość między kośćmi miednicy w celu obliczenia optymalnej szerokości siodełka. W ten sposób eksperci od siodeł stwierdzili, że różne siodła dla mężczyzn i kobiet nie są konieczne. Zamiast tego, SQlab oferuje modele siodełek w maksymalnie czterech różnych szerokościach, dzięki czemu odpowiednie kości zawsze spoczywają wygodnie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do siodła niezależnie od płci. Wyposażone w tę zaawansowaną technologię siodełka trekkingowe, siodełka MTB, siodełka triathlonowe i siodełka na rowery szosowe zachwycają zarówno profesjonalistów z branży rowerowej, jak i amatorów.

Akcesoria rowerowe od SQllab - komponenty do jazdy na rowerze dla wymagających
Po intensywnych badaniach eksperci SQlab opracowali ergonomicznie praktyczne rozwiązania dla kierownic, uchwytów i sztyc, dzięki którym możliwa jest jeszcze wygodniejsza jazda.