•  50,000 artykułów dostępnych do natychmiastowej wysyłki.
  •  Darmowy zwrot (dla wszystkich krajów w EU)
  •  Indywidualna porada przy zakupie roweru
  •  Możliwość zwrotu do 30 dni.
  •  Montowane w Niemczech

sportful
stroje rowerowe dla kolarzy szosowych

Firma sportful wywodzi się z narciarstwa. Gdy Giordano Cremonese chciał wziąć udział w zawodach w narciarstwie biegowym w Marcialonga, w 1972 r zrozumiał, że konwencjonalny ubiór nie jest odpowiedni na tak wymagające zawody. Dlatego zaczął opracowywać własne ubiory wykonane z wysokiej jakości materiału akrylowego. W jasnopomarańczowym stroju narciarskim wziął udział w liczącym 70 km wyścigów i otrzymał wiele komponentów. W 1973 roku firma sportful oficjalnie powstała. Od 1985 oferuje także stroje rowerowe.

Innowacja i design kluczem do sukcesu
Stroje są specjalnie projektowane do sportu. Zebrane narciarskie doświadczenia zostały użyte do opracowania idealnych ubrań, które oferują wysoki komfort w zmiennych warunkach. Od tego czasu innowacja i design stały się kluczem do sukcesu firmy. Po krótkim czasie profesjonalni sportowcy i zespoły zaczęły używać strojów sportful i zdobyto w niech kilka medali.

Stroje rowerowe dla kolarzy szosowych
Asortyment produktów jest szeroki, od spodenek rowerowych i spodni przez koszulki i kurtki rowerowe po akcesoria jak czapki. Tutaj kobiety i mężczyźni znajdą modne stroje na rower we wszystkich kolorach i rozmiarach.

Zaprojektowane do ścigania i trenowania!

SPORTFUL BODYFIT
IDEALNE DO INTENSYWNEGO TRENINGU ZIMĄ.

Opracowane we współpracy z zawodowcami z ekip World Tour. Wyzwanie przy tworzeniu kurtki zimowej polega na znalezieniu idealnej równowagi między ociepleniem, ochroną i oddychalnością. Rezultatem jest kurtka, która oferuje ochronę przed prawie każdą, zimową pogodą i jednocześnie zapobiega akumulacji ciepła.

KTO SIĘ PRZEJMUJE PROGNOZĄ POGODY?

NoRain to ocieplany materiał wykorzystujący nanotechnologię, impregnowany na zewnątrz i pokryty ocieplającym meszkiem od wewnątrz. Wykorzystywany w kurtkach Sportful NoRain, a chrona przed deszczem i oddychalność chronią przed przemarznięciem w każdych warunkach.

KURTKA PRIMAVERA SWITCH JACKET

Ta dwustronna kurtka nie tylko oferuje wybór pomiędzy prostym, a wpadającą w oko wzorem, ale także umożliwia wybór wierzchniej strony w zależności od warunków pogodowych. Jeśli w zimne dni potrzeba trochę więcej ciepła wtedy powinno się ją nosić czarną stroną na zewnątrz. Jeśli potrzebna jest dodatkowa izolacja wtedy kurtkę należy nosić kolorową stroną na zewnątrz. Strona z wzorem na zewnątrz zapewnia ochronę przed wiatrem oraz wewnętrzną warstwę ocieplającą.