sportful

stroje rowerowe dla kolarzy szosowych

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

Firma sportful wywodzi się z narciarstwa. Gdy Giordano Cremonese chciał wziąć udział w zawodach w narciarstwie biegowym w Marcialonga, w 1972 r zrozumiał, że konwencjonalny ubiór nie jest odpowiedni na tak wymagające zawody. Dlatego zaczął opracowywać własne ubiory wykonane z wysokiej jakości materiału akrylowego. W jasnopomarańczowym stroju narciarskim wziął udział w liczącym 70 km wyścigów i otrzymał wiele komponentów. W 1973 roku firma sportful oficjalnie powstała. Od 1985 oferuje także stroje rowerowe.

Innowacja i design kluczem do sukcesu
Stroje są specjalnie projektowane do sportu. Zebrane narciarskie doświadczenia zostały użyte do opracowania idealnych ubrań, które oferują wysoki komfort w zmiennych warunkach. Od tego czasu innowacja i design stały się kluczem do sukcesu firmy. Po krótkim czasie profesjonalni sportowcy i zespoły zaczęły używać strojów sportful i zdobyto w niech kilka medali.

Stroje rowerowe dla kolarzy szosowych
Asortyment produktów jest szeroki, od spodenek rowerowych i spodni przez koszulki i kurtki rowerowe po akcesoria jak czapki. Tutaj kobiety i mężczyźni znajdą modne stroje na rower we wszystkich kolorach i rozmiarach.

Zaprojektowane do ścigania i trenowania!