Sixpack

Sixpack oferuje wszystko, czego potrzebujesz do swojej dirtówki

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::

1 Wyniki

Sixpack jest niemieckim producentem komponentów do wszystkich rodzajów sportów grawitacyjnych, w tym skoków, freeride i zjazdów. Sixpack został założony w 2007 roku i szybko stał się liderem produktów freestyle z jego kolorowymi i niekonwencjonalnymi częściami. Elementy nie tylko wyróżniają się wspaniałymi wyglądami i wysoką jakością, ale także robią duże wrażenie korzystną ceną.

Gama produktów Sixpack rośnie od wielu lat i oferuje pasjonatom ogromny wybór części rowerowych. Od kierownic i uchwytów przez sztyce - tu znajdziesz prawie każdy element Twojego roweru w różnych kolorach. Który rower nie wyglądałby lepiej z kilkoma kolorowymi elementami? Nasze części przekształcają Twój rower i sprawiają, że wyraża on Twój indywidualizm.

Członkowie zespołu Sixpack Racing uczestniczą w opracowywaniu elementów, aby upewnić się, że produkty końcowe spełniają nie tylko wymagania profesjonalistów, ale także pozwalają amatorom i początkującym na ostrą jazdę z wysokiej jakości częściami.

Nowoczesne materiały takie jak magnez, tytan lub aluminium frezowane CNC zapewniają najlepszą stabilność i niską wagę elementów, a to dwa kluczowe czynniki. Z jednej strony ten rodzaj sportu można uprawiać tylko ze zwinnym, lekkim rowerem, który jest łatwy w sterowaniu w powietrzu. Z drugiej strony, solidne części chronią sportowców w przypadku upadku. Długie doświadczenie praktyczne projektantów oraz opinie aktywnych sportowców zapewniają stałe udoskonalanie produktów.

Stylowe, wysokiej jakości komponenty firmy Sixpack oferują Ci możliwość pokazania swoich ulubionych kolorów! Niezależnie od tego, czy chodzi o dirt bike, rower freeride czy rower zjazdowy: miłość do grawitacji można znaleźć w każdej dziedzinie.