KMC

Your specialist for bicycle chains, chain links and chain fasteners

Czesci Rowerowe

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

36 Wyniki

Jeśli mowa o łańcuchach rowerowych to KMC ma kilkanaście dekad doświadczenia jako specjalista w produkcji i sprzedaży. Ta działająca globalne firma z siedzibą na Taiwanie została założona w 1977 roku przez Charlesa Wu i w 2011 roku przerodziła się w największego producenta łańcuchów rowerowych na świecie. KMC produkuje i sprzedaje łańcuchy rowerowe, spinki do łańcuchów i ogniwa pod własną marką KMC jak również dostarcza je dla wielu znanych marek z sektora rowerowego.

Sukces był możliwy dzięki nieustannemu rozwojowi produktów oraz innowacjom, które odpowiadały na rosnący popyt klientów z branży, handlowców oraz rowerzystów jako użytkowników. Dlatego KMC jest aktywna w kolarstwie i w ten sposób zawsze ma bezpośredni kontakt z jeżdżącymi i mechanikami. Koncentracja na właściwej pracy oraz charakterystyce przerzucania łańcucha rowerowego połączonymi z wysoką wytrzymałością, mają swoje odzwierciedlenie w różnych konstrukcjach łańcucha dla napędów z jedną tarczą, przerzutkami tradycyjnymi i w piaście do 12 biegów oraz specjalnych właściwościach. Specjalne technologie produkcji, jak i indywidualne zalety produktów lub ich kombinacji zapewniają wyjątkowo długi okres eksploatacji, gładkie przełączanie, specjalną ochronę przed korozją, niską wagę lub minimalny opór, a także możliwość barwienia łańcuchów w różnych kolorach. Łańcuchy KMC są kompatybilne z większością grup jak Shimano, SRAM itd, i nie są kierunkowe. Nie ma rozróżnienia na łańcuchy do rowerów szosowych i MTB, ale różnią się ze względu na przełożenia zestawu napędowego.

Na przykład seria X11 pasuje do wszystkich systemów 11-rzędowych i nadają się do każdego zakresu zastosowania. Wczesny rozwój specjalnych łańcuchów do rowerów z silnikiem elektrycznym z silnikiem przy suporcie pokazuje, że KMC jako producent rowerów zawsze jest na czele rozwoju technologicznego. W konsekwencji KMC oferuje odpowiednie grupy produktów z kompletnymi rozwiązaniami do napędów w tym pasujące zębatki do silników Bosch, kasety do napędów i bardziej elastyczne łańcuchy do napędów dla dłuższych przebiegów. KMC zawsze dąży do produkowania najlepszych produktów, co prowadzi do interesujących pomysłów i nadzwyczajnych udoskonaleń. Narzędzia do pomiarów zużycia łańcucha oraz do rozpinania i skuwania łańcuchów uzupełniają rangę produktów KMC.