KED

Odzież

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

W chwili zagrożenia małe detale mogą czynić różnicę między niewielkim zranieniem, a poważnymi urazami czaszki i późniejszymi powikłaniami. Dlatego marka KED chce być odpowiedzialna i kontrolować każdy szczegół w produkcji swoich kasków dla rowerzystów, narciarzy i innych – od momentu proejtkowania przez obróbkę tworzywa aż po finalny produkt.

Made in Germany
Dla marki KED jakość i kompetencje mocna powiązane są z Niemcami jako miejscem gdzie firma pracuje i skąd się wywodzi. To niezależna firma rodzinna, z własnym kompleksem produkcyjnym mieszczącym się we Freibergu/Neckar, koncentrująca się na przesłaniu “Made in Germany”. W ten sposób gwarantują i dotrzymują obietnic dostarczania produktów wysokiej jakość poprzez kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych.

Eksperci w produkcji
Wszystkie kaski KED są konstruowane i produkowane w będącej prawdziwym dziełem sztuki fabryce o powierzchni ponad 10 000 m² – tam wykonuje się wszystko od oryginalnego projektu po finalny montaż.

Gwarantowane bezpieczenstwo i zrównoważony rozwój
Kupując materiały w Niemczech i sąsiednich krajach Europy KED gwarantuje, że ich produkty są produkowane wg norm zrównoważonego rozwoju i wolne od niebezpiecznych substancji. Materiały i barwniki są przedmiotem ciągłych testów i spełniają z nawiązką wszystkie normy.