Citec

Innowacyjne koła do różnych zastosowań, wyprodukowane w Niemczech

Shop wheels from Citec

  • Sortowanie według::

0 Wyniki

No products found!

1988 w Berlin Zachodnim założona zostaje firma Carbotec, która sprzedaje pełne dyski do wyścigów rowerowych. Reszta jest historią. Od 25 lat marka, która została przemianowana na citec, opracowuje i produkujekoła dla zawodowych kolarzy i rowerzystów amatorów.

Citec - Nowoczesna technologia budowy kół
Koła mają duży wpływ na charakterystykę roweru. Rozmiar, szprychy, komponenty ... istnieje wiele czynników, które są ważne dla najdoskonalszej jazdy. Citec opracował różne systemy, abyś mógł w pełni wykorzystać swój rower. System Power Block ze specjalnym połączeniem między piastą a szprychami jest charakterystyczną cechą kół systemu Citec. Koncepcja Concave zapewnia lekki profil obręczy o wysokiej wytrzymałości zmęczeniowej. System mocowania Equal Tension oferuje dwa razy więcej szprych na mocniej obciążonej stronienapędu, co zapewnia symetryczny naciąg szprych.

Citec - Jakość i trwałość
Citec nie przestaje się rozwijać aż do dziś i nie zrobi tego również w przyszłości. Technologie są stale opracowywane, testowane i weryfikowane. Przekonana o wysokiej jakości swoich produktów firma oferuje pięcioletnią gwarancję na złamane szprychy. Zawsze najwyższa jakość.