CASCO

EUROPEJSKI PRODUCENT KASKÓW

Odzież

  • Sortowanie według::
  • Dodatkowe filtry less filters

8 Wyniki

Specjaliści od kasków dla kolarzy
Od czasu założenia w 1989 roku firma rodzinna CASCO realizuje cel jakim jest produkcja wysokiej jakości kasków rowerowych i okularów na rower o specjalnym kształcie - to filozofia, która jak dotąd przynosi jej sukces. CASCO jest bowiem wciąż w gronie czołowych firm projektujących i wytwarzajacych wysokiej jakości kaski na rower. Poza szczegółowym opracowaniem projektu od strony wizualnej CASCO skupia się także na bezpieczeństwie, kontroli i jakościi

Wszechstronne kaski do wyścigów rowerowych
Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu dużej ilości czasu specjaliści do kasków CASCO opracowali rozwiązania umożliwiające wytwarzanie kasków tak komfortowych, bezpiecznych i uniwersalnych jak tylko jest to możliwe. Dlatego ważne jest nie tylko by kask pasował i był komfortowy, ale także by miał odpowiednią, wydajną wentylację. CASCO ustanowiło i wciąż ustanawia trendy z modelem CASCO WARP, który miał premierę w 2004 roku stworzonym specjalnie do jazdy na czas.

Specialne rozwiązania kasków do sportów wytrzymałościowych jak triathlon i wyścigi rowerowe
Od lat 2009/2010 CASCO skoncentrowało się na opracowaniu specjalnych kasków do sportów wytrzymałościowych tj kasków dla triathlonistów oraz do ścigania się na rowerze. Dla tych obszarów CASCO dąży do oferowania pomysłów, które mają szczególnie dobrą aerodynamikę, a przez to pozwalają sportowcom na najlepsze osiągi.

"Made in Europe"
CASCO świadomie zdecydowało się na produkcję wszystkich wyrobów w Europie. W ten sposób CASCO chce stale gwarantować dobrą jakość oraz najlepsze warunki pracy dla zatrudnionych. CASCO aktywnie wspiera sporty masowye oraz zawodowe. Wielu świetnych sportowców polegało na produktach firmy CASCO podczas igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy oraz na zawodach sportów zimowych, kolarskich oraz jeździeckich.